Головна » Новини

Категорія: Новини

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, 2023/2024 н.р.

25 лютого 2024 року в дистанційній формі було проведено
ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, який
передбачав участь учнів 8-х – 11-х класів закладів загальної середньої освіти
області. (більше…)

Олімпіада з польської мови та літератури

25 лютого 2024 року у дистанційній формі відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови та літератури (голова оргкомітету – НУДНИЙ Василь Михайлович, заступник директора з навчально-організаційної діяльності КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського»; голова журі ПОЛЯЧОК Олександр Іванович – голова об’єднання поляків Кіровоградщини «Полонія» імені Кароля Шимановського, відповідальна за проведення – РЕВНИВЦЕВА Олена, методист науково-методичної лабораторії суспільно-гуманітарних та естетичних дисциплін). (більше…)

Захист дослідження на здобуття наукового ступеня доктора історичних наук

23 лютого 2024 року наш колега, кандидат історичних наук, старший викладач кафедри теорії і методики середньої освіти комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» Митрофаненко Юрій Станіславович захистив дослідження «Революційні трансформації періоду визвольних змагань 1917–1922 років на теренах Центральної України» на здобуття наукового ступеня доктора історичних наук за спеціальністю 07.00.01. Захист відбувся у Запорізькому національному університеті на засіданні вченої ради Д17.051.01. (більше…)

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки 2023/2024 навчального року

24 лютого 2024 року у дистанційній формі відбувся  ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.

Цього року участь в олімпіаді з економіки взяли 5 учнів 9-11 класів (1 – 9 класів, 1 – 10 класів, 3 – 11 класів), що становить 71%  від запланованої кількості за квотою. (більше…)

Обласний етап Всеукраїнської олімпіади з української мови й літератури

24 лютого 2024 року проведено обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови й літератури. (більше…)

Найважливіше про Революцію Гідності та Героїв Небесної Сотні в одному файлі

Інформаційно-методичні матеріали до Дня Героїв Небесної Сотні підготували науковці Музею Майдану.

Вони стануть у пригоді освітянам, бібліотекарям, журналістам, органам місцевого самоврядування й усім, хто цікавиться темою Революції Гідності.

День Героїв Небесної Сотні відзначають щорічно 20 лютого. (більше…)

IІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

17-18 лютого 2024 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. Змагання тривали дистанційно у два практичних тури за єдиними завданнями синхронно з іншими областями з використанням центрального сервера прийому та перевірки робіт Eolymp відповідно до умов, які містяться у листі Національного центру «Мала академія наук України» від 29.12.2023 № 1.2/3.2-783 «Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики у 2023/2024 навчальному році». (більше…)

Інформаційні матеріали до 10-ої річниці від початку російсько-української війни

10 років тому, в лютому 2014 року, Російська Федерація розв’язала війну проти України. Ворог окупував Автономну Республіку Крим і Севастополь, окремі райони Донецької та Луганської областей. Так, 20 лютого 2014 року розпочалася сучасна російсько-українська війна. Це зафіксовано у Постанові Верховної Ради України “Про Заяву Верховної Ради України «Про відсіч збройній агресії Російської Федерації та подолання її наслідків»” від 21 квітня 2015 року No 337-VIII.

Український інститут національної пам’яті до 10-річчя від початку російсько-української війни підготував інформаційні матеріали.

Переглянути матеріали

ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Безпека дітей в інтернеті: попередження, освіта, взаємодія»

З нагоди Всесвітнього Дня безпечного Інтернету у період з 5 по 9 лютого 2024 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» тривала ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Безпека дітей в інтернеті: попередження, освіта, взаємодія». (більше…)

10 лютого 2024 року був проведений ІІІ етап Всеукраїнськоїучнівської олімпіади з географії.

Олімпіада з географії має на меті активізацію творчих здібностей школярів, створення умов для їхнього розвитку й самовдосконалення, популяризацію географії як шкільного предмета серед учнівської молоді. (більше…)