Головна » Олімпіада

Категорія: Олімпіада

Оплата за проживання та навчання здійснюється через будь-яке відділення банку у день початку навчання і у день поселення у гуртожиток. За довідками звертатись до навчально-організаційного центру освітньої діяльності:

т. (0522) 24-66-08

Про порядок отримання завдань ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Лист комунального закладу “Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського” від 09.11.2018 № 848/04-14 “Про порядок отримання завдань ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад”

Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018-2019 н.р.

 

Назва предмета Дата проведення Початок роботи Дні

роботи

членів журі

1. Українська мова та література
(7-11 кл.)
03.11 09.00 03.11
2. Фізика (7-11 кл.) 04.11 09.00 04.11
3. Екологія (10-11 кл.) 10.11 09.00 10.11
4. Історія (8-11 кл.) 11.11 09.00 11.11
5. Математика (6-11 кл.) 17.11 09.00 17.11
6. Російська мова та література
(9-11кл.)
17.11 09.00 17.11
7 Німецька мова (8-11 кл.) 18.11 09.00 18.11
8. Французька мова (8-11 кл.) 18.11 13.00 18.11
9. Польська мова та література
(9-11кл.)
24.11 09.00 24.11
10. Хімія (7-11 кл.) 24.11 09.00 24.11
11.  Інформатика (8-11 кл.) 25.11 09.00 25.11
12. Біологія (8-11 кл.) 01.12 09.00 01.12
13. Трудове навчання (8-11 кл.) 02.12 09.00 02.12
14. Правознавство (9-11 кл.) 08.12 09.00 08.12
15. Англійська мова (8-11 кл.) 09.12 09.00 09.12
16.  Іспанська мова (8-11 кл.) 09.12 13.00 09.12
17.  Географія (8-11 кл.) 15.12 09.00 15.12
18. Інформаційні технології
(8-11 кл.)
16.12 09.00 16.12
19. Економіка (9-11 кл.) 22.12 09.00 22.12
20. Астрономія (10-11 кл.) 23.12 09.00 23.12

Про організацію та проведення І – ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2018/2019 навчальному році та у жовтні 2019 року

Наказ начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації від 01 листопада 2018 року № 761-од “Про організацію та проведення І – ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2018/2019 навчальному році та у жовтні 2019 року”.

Результати участі школярів у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад за 2016 – 2018 роки у розрізі ЗЗСО

Назва предмета Переможці
1 рік
Переможці
2 роки
Переможці
3 роки
 Астрономія Завантажити Завантажити Завантажити
 Англійська Завантажити  Завантажити Завантажити
 Біологія  Завантажити  Завантажити Завантажити
 Географія  Завантажити  Завантажити Завантажити
 Екологія  Завантажити  Завантажити Завантажити
 Економіка  Завантажити  Завантажити Завантажити
 Інформатика  Завантажити  Завантажити Завантажити
 Інформаційні технології  Завантажити  Завантажити Завантажити
 Іспанська мова  Завантажити  Завантажити Завантажити
 Історія Завантажити  Завантажити Завантажити
 Математика  Завантажити  Завантажити Завантажити
 Німецька мова  Завантажити  Завантажити Завантажити
 Польська мова та література  Завантажити Завантажити
 Правознавство  Завантажити  Завантажити Завантажити
 Російська мова та література Завантажити Завантажити Завантажити
 Трудове навчання  Завантажити  Завантажити Завантажити
 Українська мова та література  Завантажити  Завантажити Завантажити
 Фізика  Завантажити  Завантажити  Завантажити
 Французька мова  Завантажити  Завантажити  Завантажити
 Хімія  Завантажити Завантажити Завантажити

Затверджені списки переможців III (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017/2018 н.р.

 Астрономія Німецька мова
Біологія  Польська мова та література
Географія  Правознавство
 Екологія Російська мова та література
 Економіка  Трудове навчання
 Інформатика  Українська мова та література 
 Інформаційні технології  Фізика
 Іспанська мова Французька мова
 Історія  Хімія
 Математика  Англійська мова

 

Графік одержання кодів доступу до завдань ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017/2018 н.р.:


з/п

Назва предмета

Дата
проведення

Дата та час
отримання

Завдання

 1.   Українська мова та література
(7-11 кл.)
04.11

02.11
09.00 – 13.00

Завантажити
 2.   Фізика (7-11 кл.) 05.11

03.11
09.00 – 13.00

Завантажити

розв’язки

 3.   Інформатика (8-11 кл.) 11.11

10.11
13.00 – 17.00

Завантажити
 4.   Екологія (10-11 кл.) 12.11

10.11
09.00 – 13.00

Завантажити
 5.   Російська мова та література
  (9-11кл.)
18.11

17.11
08.00 – 12.00

Завантажити
 6.   Математика (6-11 кл.) 18.11

17.11
09.00 – 12.00

Завантажити

розв’язки

 7.   Історія (8-11 кл.) 19.11

16.11
14.00 – 17.00

Завантажити
 8.   Німецька мова (8-11 кл.) 25.11

23.11
13.00 – 17.00

Завантажити
 9.   Французька мова (8-11 кл.) 25.11

23.11
13.00 – 17.00

Завантажити
 10.   Хімія (7-11 кл.) 26.11

24.11
08.00 – 11.00

Завантажити

розв’язки

 11.   Польська мова та література
  (9-11 кл.) (за потребою)
26.11

24.11
08.00 – 12.00

Завантажити
 12.   Трудове навчання (8-11 кл.) 02.12

01.12
09.00 – 12.00

Завантажити
 13.   Біологія (8-11 кл.) 03.12

01.12
09.00 – 13.00

Завантажити
 14.   Англійська мова (8-11 кл.) 09.12

07.12
13.00 – 17.00

Завантажити
 15.   Іспанська мова (8-11 кл.) 09.12

07.12
13.00 – 17.00

Завантажити
 16.   Інформаційні технології (8-11 кл.) 10.12

10.12
07.00 – 08.00

Завантажити
 17.   Правознавство (9-11 кл.) 16.12

14.12
14.00 – 17.00

Завантажити
 18.   Географія (8-11 кл.) 17.12

15.12
08.00 – 11.00

Завантажити
 19.   Астрономія (10-11 кл.) 23.12

22.12
09.00 – 13.00

Завантажити

розв’язки

 20.   Економіка (9-11 кл.) 24.12

22.12
09.00 – 13.00

Завантажити

Графік проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018 н.р.

Затверджені списки переможців III (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 н.р.

 Астрономія Німецька мова
Біологія  Польська мова та література
Географія  Правознавство
 Екологія Російська мова та література
 Економіка  Трудове навчання
 Інформатика  Українська мова та література 
 Інформаційні технології  Фізика
 Іспанська мова Французька мова
 Історія  Хімія
 Математика  Англійська мова

Графік проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016-2017 н.р.

Результати участі школярів у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад за 2015 – 2017 роки у розрізі ЗНЗ

Назва предмета Переможці
1 рік
Переможці
2 роки
Переможці
3 роки
 Астрономія  Завантажити Завантажити Завантажити
 Англійська  Завантажити Завантажити   Завантажити
 Біологія Завантажити  Завантажити Завантажити 
 Географія Завантажити Завантажити Завантажити
 Екологія Завантажити  Завантажити Завантажити 
 Економіка  Завантажити  Завантажити  Завантажити
 Інформатика Завантажити Завантажити Завантажити
 Інформаційні технології Завантажити Завантажити Завантажити
 Іспанська мова  Завантажити Завантажити 
 Історія Завантажити Завантажити  Завантажити
 Математика Завантажити Завантажити Завантажити
 Німецька мова Завантажити  Завантажити Завантажити
 Польська мова та література  Завантажити
 Правознавство Завантажити  Завантажити  Завантажити 
 Російська мова та література Завантажити Завантажити  Завантажити 
 Трудове навчання  Завантажити Завантажити  Завантажити 
 Українська мова та література Завантажити Завантажити Завантажити
 Фізика  Завантажити  Завантажити  Завантажити
 Французька мова Завантажити
 Хімія Завантажити  Завантажити  Завантажити