Головна » Новини

Категорія: Новини

Навчання, підвищення кваліфікації та перевірка знань з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності

У період з 08 по 12 квітня 2024 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» було проведено навчання у форматі освітнього онлайн-форуму на тему «Безпечні формули розбудови освітнього середовища: від планування до контролю» (більше…)

ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

З 08 по 12 квітня 2024 року на базі Львівського професійного коледжу готельно-туристичного і ресторанного сервісу проводився ІV (фінальний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.
У змаганні взяли участь 123 учні 8-11 класів з усіх областей України та міста Києва, які виконували завдання теоретичного та практичного турів. (більше…)

Навчання та перевірка знань посадових осіб закладів освіти області з питань ОП та БЖД

У період з 08 по 12 квітня 2024 року на базі КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» буде  проведено навчання та перевірка знань посадових осіб закладів освіти області (членів постійно діючих комісій) з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності з використанням технологій дистанційного навчання у форматі «Освітній онлайн-форум» на тему «Безпечні формули розбудови освітнього середовища: від планування до контролю». (більше…)

Нагородження переможців золотою медаллю у номінації “Безпечний освітній простір як чинник забезпечення якості освіти”

9-го квітня 2024 року відбулося вручення нагород Скрипці Ганні Володимирівні, завідувачу кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та безпечного освітнього середовища, кандидату педагогічних наук та Желєзновій Тетяні Петрівні, старшому викладачу кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та безпечного освітнього середовища, кандидату педагогічних наук, за участь в конкурсі, що проводився в межах П’ятнадцятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти». (більше…)

ХХІV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Цьогоріч у четвертому етапі ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, що відбувся 29 березня 2024 року, узяли участь 35 осіб.

Кіровоградщина має неймовірний результат! (більше…)

ІV етап XХVІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

04-08.2024 року відбувся ІV етап XХVІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії у м. Чернівці. Серед учасників заключного етапу ХХVІ Всеукраїнської учнівської олімпіади – школярі з 22 областей України та міста Києва. На цьому етапі змагалися 31 учень 8 класу, 32 учні 9 класу, 33 учні 10 класу, 33 учні 11 класу (загалом – 129).

(більше…)

IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Обдаровані діти – золотий запас нації, її інтелектуальна еліта, гордість і надія України. З 1 по 4 квітня в Луцьку відбувся IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. Майже 150 учнів з усієї України упродовж 4 днів змагались в інтелектуальних естафетах за звання найкращих знавців географії. (більше…)

ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

З 31 березня по 05 квітня 2024 року на базі Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбувся ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії. (більше…)

XXІІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» у номінації «Література»

На 4 (підсумковий) етап ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, номінація «Література», що відбувся у березні, від Кіровоградщини було надіслано 5 робіт.

(більше…)

XXІІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» у номінації «Історія України та державотворення»

Завершився ІV етап XXІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!», присвячений національно-визвольній боротьбі українського народу за свободу й незалежність, та з нагоди відзначення 210-ої річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. (більше…)