Головна » Новини » Обласний навчально-методичний тренінг для практичних психологів і соціальних педагогів закладів освіти з проблеми «Попередження і протидія торгівлі людьми та експлуатації дітей»

Обласний навчально-методичний тренінг для практичних психологів і соціальних педагогів закладів освіти з проблеми «Попередження і протидія торгівлі людьми та експлуатації дітей»

У рамках Всеукраїнського проекту «Посилення боротьби з торгівлею людьми та кіберзлочинністю в Україні» 18 вересня 2017 року на базі Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І. Чижевського відбувся обласний навчально-методичний тренінг для практичних психологів і соціальних педагогів закладів освіти з проблеми «Попередження і протидія торгівлі людьми та експлуатації дітей».

У ході тренінгу практичні психологи та соціальні педагоги мали змогу ознайомитися з основними напрямами діяльності психологічної служби  (профілактика, боротьба та допомога постраждалим від торгівлі людьми), а також визначили роль зазначеної служби у профілактичній роботі з учнівською та студентською молоддю, із дітьми трудових мігрантів та з дітьми, які постраждали від торгівлі та експлуатації.

У тренінгу взяли участь 17 практичних психологів і соціальних педагогів закладів освіти області.

 

Інформацію підготувала

Чебоненко В.Ф., завідувач обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти.