Головна » Новини » Підсумковий семінар-нарада обласних координаторів україно-естонського проекту “Міксіке в Україні”

Підсумковий семінар-нарада обласних координаторів україно-естонського проекту “Міксіке в Україні”

7-9 вересня 2017 року у с. Славське Сколівського району Львівської області відбувся підсумковий семінар-нарада обласних координаторів україно-естонського проекту “Міксіке в Україні”. Учасниками заходу були координатори з 13 областей України (Волинської, Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Сумської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської областей та м. Києва), а також представники Івано-Франківської та Рівненської областей.

Семінар-нарада відбувся за ініціативи керівників проекту Мілли та Міхкеля Пільв OU MIKSIKE (Естонія), координатора проекту в Україні Маргарити Носкової, за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Участь у семінарі взяли заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, куратор проекту від МОН України Богдан Кудренко та проректор з міжнародних зв’язків Національного університету “Львівська політехніка” Олег Матвійків.

У ході роботи семінару-наради координатори презентували звіти про виконану роботу в областях, відзначили позитивні моменти проекту та обговорили проблеми, з якими стикнулись під час його реалізації на місцях; обговорили подальшу діяльність спільноти Міксіке після завершення проекту, запропонували власні ініціативи щодо проведення заходів на платформі Міксіке у 2017-2018 н.р.

З особливим інтересом координатори слухали виступ заступника Міністра освіти і науки України Павла Хобзея, який детально зупинився на основних позиціях нового Закону України “Про освіту”, планах МОН України щодо впровадження освітньої реформи, розвитку електронного освітнього середовища України та місця у ньому освітніх платформ, подібних Міксіке.

У своєму виступі Павло Кузьмович наголосив на важливості розвитку та підтримки активних освітян, які прагнуть змін і готові брати активну участь у становленні Нової української школи, саме такими освітянами є учасники україно-естонського проекту “Міксіке в Україні”.

Варто відзначити, що 8 вересня 2017 року відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та освітньою компанією MIKSIKE (Естонія). Від Міністерства освіти і науки України Меморандум підписав заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей, від компанії MIKSIKE – директор компанії Міхкель Пільв.

Інформацію підготувала:

Чала М.С., завідувач НМЛ інформаційно-технологічної освіти