Головна » Новини » Виїзне засідання динамічної творчої групи вчителів інформатики

Виїзне засідання динамічної творчої групи вчителів інформатики

10 травня 2019 року на базі політехнічного ліцею Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулося виїзне засідання динамічної творчої групи вчителів інформатики з проблеми «Методичні принципи підготовки школярів до олімпіад з інформатики та інформаційних технологій».

Мета заходу – обмін ідеями та найкращими практиками з усіх питань, пов’язаних зі створенням умов для самореалізації учнів при навчанні інформатики; обмін думками, ідеями та інноваціями через різноманітні форми навчання у спільному учнівсько-учительському просторі.

Зустріч відбулася у неформальному, вільному форматі, де і учасники творчої групи, і ліцеїсти мали змогу взяти на себе  провідну роль у діях та ідеях.

Новаторськими аспектами вирізняється досвід роботи вчителя інформатики ліцею Булигіної Людмили Вікторівни з проблеми «Мотивація до навчання – як найбільший виклик в освіті».

З особливим інтересом вчителі долучились до заходів організованих і проведених ліцеїстами:

  • освітній квест у Державному політехнічному музеї при КПІ імені Ігоря Сікорського;
  • тренінг у групах «Дизайн-мислення для освітніх рішень. Як складна тема перетворюється на  просту»;
  • дебатний турнір «Штучний інтелект у майбутньому замінить більшість ІТ- спеціалістів»;
  • освітній брейн-ринг;
  • учнівсько-учительська конференція  у форматі pecha kucha «Момент сили»;
  • екскурсійне заняття  «Освітній простір КПІ».

Дякуємо всім, хто здійснював допомогу та підтримку у проведенні заходу, зокрема колективам Державного політехнічного музею при КПІ імені Ігоря Сікорського та Студентського простору Belka.

Відеозвіт

https://www.youtube.com/watch?v=AEf1fKbu8Xg&feature=youtu.be&fbclid=IwAR08jhTAa2dxg5SdvduE2XRZ5e5JN8s4NNywsoJkIN4QFJK33-0TO23d8b8

Інформацію підготувала:

Чала М.С., завідувач НМЛ інформаційно-технологічної освіти КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського»