Головна » Новини » Авторська творча майстерня Молчанової О.М.

Авторська творча майстерня Молчанової О.М.

16 травня 2019 року відбулось заняття авторської творчої майстерні Молчанової О.М.  (для педагогічних працівників) з проблеми «Застосування арт-педагогіки в освітньому процесі».

Програмою заняття було передбачено висвітлення досвіду з питань застосування арт-терапії в педагогіці в умовах реалізації концепції «Нова українська школа», окреслено арт-терапевтичний підхід у психолого-педагогічному супроводі освітнього процесу.

Під час роботи Оксана Миколаївна звертала увагу на особливості застосування в роботі з дітьми образотворчої терапії з метою вираження змістів їх внутрішнього світу; створення особливих умов середовища для покращення емоційного стану та вирішення конфліктів.

З особливим інтересом учасники заходу долучилися до використання ляльок в умовах освітнього закладу, маніпуляції з якими  можуть дати здобувачам освіти різного віку почуття захищеності при вирішенні своїх проблем і освоєнні нових способів поведінки й комунікації; розвитку дрібної моторики руки, творчої уяви і мови.

Відбулось активне обговорення педагогічного напряму арт-терапії як інноваційної, особистісно зорієнтованої технології розвитку особистості. Учасники відзначали  терапевтичну атмосферу спонтанної та вільної творчості, яка склалась на заході та створювала ситуацію успіху для кожного, забезпечувала  виникнення  емоційно теплої атмосфери  доброзичливості, емпатійного спілкування і визнання цінності кожної особистості.

Інформацію підготував завідувач кафедри педагогіки, психології і корекційної освіти Жосан О.Е.