У роботі школи взяли участь представники 18 регіонів, зокрема, Бобринецького, Гайворонського, Добровеличківського, Долинського, Кіровоградського, Компаніївського, Маловисківського, Новгородківського, Новоархангельського, Олександрівського, Олександрійського, Петрівського, Світловодського, Устинівського районів, міст Знам’янки, Малої Виски, Олександрії, Світловодська.
19 жовтня слухачі школи працювали на базі комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Долинська гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Долинської районної ради» (директор Свічкарьова Інна Борисівна).
Учасників заходу вітали: начальник відділу освіти Долинської райдержадміністрації Гадірова Оксана Вікторівна, учні, учителі, адміністрація закладу, які залучили усіх гостей до флеш-мобу «Давайте познайомимось».
Під час екскурсії закладом слухачі обласної школи ознайомились із навчально-матеріальною базою закладу, поспілкувались з учителями та заступниками директора про особливості організаційної діяльності, планами розвитку та забезпечення школи.
Презентацію діяльності Долинської гімназії та шляхи творчого зростання висвітлила директор школи Свічкарьова Інна Борисівна. Продовжилось спілкування з молодими керівниками у процесі майстер-класу директора «Управлінські рішення – шлях до успіху інноваційного закладу, корпоративна культура» та спілкування з проблем системного управління сучасним навчальним закладом.
Про систему науково-методичної роботи зі слухачами Школи поспілкувалась Олійник Тамара Михайлівна, заступник директора з науково-методичної діяльності. Зацікавленість і схвальні відгуки викликали напрацювання досвіду з питань організації атестації педкадрів в частині створення аналітико-діагностичної моделі з вивчення рівня компетентностей учителів щодо їх схильності до роботи з обдарованими учнями а також дієвості критеріїв результативності діяльності педагога.
З секретами побудови системи внутрішнього шкільного контролю з керівниками навчальних закладів області поділилась заступник директора Долинського НВК Тарасова Інна Анатоліївна. Заслуговує на увагу система забезпечення якості освіти у закладі, яка базується на основі побудови рейтингово-кваліфікаційної кадрової політики, аналітичних дослідженнях результативності навчально-виховного процесу а також моніторингу працевлаштування випускників, що дає можливість оцінити правильність вибору профільного спрямування закладу.
Формулу успіху сучасного керівника в умовах інноваційної діяльності для слухачів Школи розкрила психолог навчального закладу Ніколенко Наталія Іванівна.
Багато змістовних зразкових напрацювань власного педагогічного досвіду представили учителі закладу. Зокрема, Сіденко Тетяна Іванівна працює над розвитком здібностей і навичок учнів засобами ейдетики.
Про особливості реалізації соціокультурного компоненту навчання іноземної мови через міжнародну навчальну програму «еTwinning PLUS» поділилась учитель іноземної мови Антіпець Тетяна Вікторівна, яка викликала відверте захоплення та зацікавленість з боку керівників навчальних закладів області.
Презентація власного блогу учителя зарубіжної літератури Козової Таміли Олександрівни розкрила майстерність учителя у створенні інформаційного середовища в умовах сучасного уроку.
Багато емоцій та відвертого захоплення позашкільною діяльністю педагогів і учнів школи викликали розповіді з демонстрацією фотографічних та відеоматеріалів учителя інформатики Карявки Сергія Сергійовича, який поділився досвідом залучення школярів до спортивного-туристичного велосипедного клубу «Турмалін».
Інноваційними і креативними були музичні вітання «Є у кожного з нас у серці своя мрія», які запропонували учасникам семінарських занять учні та педагоги навчально-виховного комплексу.
Навчально-методичний центр освітнього менеджменту та координації діяльності методичних служб, слухачі обласної Школи молодого керівника висловлюють щиру вдячність Гадіровій Оксані Вікторівні, начальнику відділу освіти Долинської райдержадміністрації, за сприяння і допомогу у підготовці заходу, Свічкарьовій Інні Борисівні, директору НВК «Долинська гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3», педагогічному та учнівському колективам навчального закладу за високий рівень підготовки і проведення занять, надання актуальної практичної допомоги керівникам закладів області, розповсюдження інноваційного педагогічного досвіду, за співпрацю, гостинність, створення умов і якісну організацію методичного заходу.
20 жовтня слухачі Школи працювали на базі комунального закладу «КОІППО імені Василя Сухомлинського». Впродовж другого дня керівники долучились до обговорення проекту концепції «Нова школа. Простір освітніх можливостей», опрацювали тематику «Складові управління в опорному навчальному закладі» (викладач Трубіна В.Г.), «Створення інноваційного освітнього середовища у навчальному закладі» (викладач Половенко О.В.), взяли участь у практичних заняттях «Формування професійних компетентностей керівника» (старший викладач Войтко В.В.).
Матеріали підготувала методист ОНМЦ освітнього менеджменту та координації діяльності методичних служб В. Трубіна