Головна » Новини » Майстер-клас учителів основ здоров’я та педагогів-тренерів, які впроваджують превентивні здоров’язбережувальні проекти

Майстер-клас учителів основ здоров’я та педагогів-тренерів, які впроваджують превентивні здоров’язбережувальні проекти

img_5550На виконання наказу директора департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації від 15.12.2015 року № 449 «Про проведення обласних науково-методичних заходів, конференцій, семінарів, засідань творчих груп, занять шкіл педагогічної майстерності, майстер-класів, тренінгів тощо у 2016 році» 26 жовтня 2016 року науково-методичною лабораторією основ здоров’я, безпеки життєдіяльності та охорони праці (завідувач – Желєзнова Т.П., методист – Барсукова С.Л.) на базі КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» та Петрівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Знам’янської районної ради Кіровоградської області проведено майстер-клас учителів основ здоров’я та педагогів-тренерів, які впроваджують превентивні здоров’язбережувальні проекти, з проблеми «Удосконалення професійної майстерності педагогічних кадрів, підвищення результативності і якості навчального процесу шляхом упровадження навчання на засадах розвитку життєвих навичок».

Учасників майстер-класу привітали начальник відділу освіти Знам’янської районної державної адміністрації Сидоренко Віта Григорівна, методист відділу освіти Кошева Ірина Олексіївна та колектив Петрівського НВК на чолі з директором закладу. Директор НВК Рябич Олег Леонідович презентував присутнім досвід роботи педагогічного колективу із зазначеної вище проблеми та окреслив основні вектори діяльності закладу з упровадження превентивних здоров’язбережувальних проектів.

img_5550

Учителі та педагоги-тренери з багатьох куточків Кіровоградської області ознайомилися зі специфікою системи роботи загальноосвітнього закладу та районного методичного об’єднання. Директор Петрівського НВК Рябич Олег Леонідович наголосив на тому, що це єдиний заклад у Знам’янському районі, який надає освітні послуги з 3-х років.

2

Методист відділу освіти Ірина Кошева презентувала роботу районного методичного об’єднання з питань упровадження навчання на засадах розвитку життєвих навичок.

Учасники майстер-класу відвідали заняття з превентивного курсу «Шкільна програма з профілактики вживання тютюну, алкоголю та наркотиків (ХОУП)» на тему «Дружба» (учитель Матущак Світлана Леонідівна) та заняття з елементами тренінгу з курсу «Захисти себе від ВІЛ» на тему «Цінність родини» (педагог-тренер Гавриш Тетяна Миколаївна), тематичний захід, зорієнтований на здоровий спосіб життя, з проблеми «Здорова дитина – здорова нація» (заступник директора з виховної роботи Дудкіна Оксана Василівна).

3

Також для учасників майстер-класу було організовано екскурсії до храму Покрови Пресвятої Богородиці та бальнеологічної лікарні.

Під час педагогічного брифінгу та коучингу учасники мали можливість обмінятися думками і досвідом з приводу удосконалення професійної майстерності, підвищення результативності та якості навчального процесу шляхом упровадження навчання на засадах розвитку життєвих навичок (Т. Желєзнова, С. Барсукова).

Протягом майстер-класу відчувалась позитивна атмосфера, яка супроводжувалась завзятим настроєм усіх учасників.

Учасники висловили вдячність організаторам за високий рівень підготовки, професіоналізм і творчий підхід в організації та проведенні майстер-класу.

Інформацію підготувала: методист науково-методичної лабораторії основ здоров’я, безпеки життєдіяльності та охорони праці Барсукова Світлана Леонідівна.