Головна » Новини » ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

27 січня 2024 року в дистанційній формі було проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, який передбачав участь учнів закладів загальної середньої освіти області 8-11 класів. Цього року перевірити свої навчальні досягнення, а також творчі здібності з історії, відповідно до квоти, могли 204 учасників. Але безпосередню участь в олімпіаді взяли 153 учні, а саме:
– 38 учнів 8 класу;
– 36 учнів 9 класу;
– 41 учень 10 класу;
– 38 учнів 11 класу.
Активну участь в організації та проведенні заходу взяли: адміністрація КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» в особі заступника директора з навчально-організаційної діяльності Василя НУДНОГО та співробітники – Наталія ЧЕРТКОВА, Інна ВІДІБОРЕНКО, Ольга ЛИТВИНЕНКО, Артур ЧАСТАКОВ, Іван ЗАДОРОЖКО, Наталія КОТЛЯРЕНКО, Ганна СКРИПКА, Наталія ЧУЙ, а також голова журі – Ірина КОЗИР, проректор з науково-педагогічної роботи Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка, кандидат історичних наук, заслужений працівник освіти України.

До складу журі обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади увійшли викладачі Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка, завідувач науково-методичної лабораторії суспільно-гуманітарних і естетичних дисциплін КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», учителі закладів загальної середньої освіти області.

Учасникам олімпіади бажаємо успіхів у вивченні та дослідженні історії, здоров’я, сили, наснаги та прагнення не зупинятись на досягнутому. Переможцям олімпіади побажаємо гідно представити команду Кіровоградської області на ІV етапі інтелектуальних змагань.