Головна » Методичний вісник » Науково-методичний вісник № 58

Науково-методичний вісник № 58

Розвиток професійної компетентності педагогічних працівників в умовах неперервної освіти: Науково-методичний вісник № 58. – Кропивницький: КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», 2022. – 528 с.

До видання увійшли публікації, у яких викладені результати виконання наукової, науково-методичної та дослідно-експериментальної роботи науково-педагогічними та педагогічними працівниками комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського».

Здійснені узагальнення щодо запровадження Концепції «Нова українська школа» у початковій освіті. Окреслені основні ідеї реформування дошкільної освіти. Запропоновані матеріали для організації освітнього процесу у 5-6 класах відповідно до нових програм у площині реалізації Державного стандарту базової середньої освіти та 6-11 класах.

Розкриті ідеї розбудови якісного безпечного освітнього середовища для розвитку керівників, педагогів та учнів. Запропоновані психологічні поради в умовах воєнного стану. Узагальнено матеріали щодо результатів моніторингових досліджень в Україні та регіоні. Описані інноваційні проєкти (SELFIE, інноваційний освітній проєкт всеукраїнського рівня за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти») та результати їх впровадження у закладах освіти Кіровоградщини.

Розроблені інтернет-ресурси, які розширюють інформаційне поле матеріалів щодо підготовки до навчального року.

Матеріали науково-методичного вісника адресовані центрам професійного розвитку педагогів області, керівникам методичних об’єднань, керівникам дошкільних закладів та закладів загальної середньої освіти, учителям, вихователям, практичним психологам та іншим.

Завантажити