Головна » Методичний вісник » Науково-методичний вісник № 57

Науково-методичний вісник № 57

Розвиток професійної компетентності педагогічних працівників в умовах неперервної освіти: Науково-методичний вісник № 57.  Кропивницький: КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», 2021.  406 с.

До видання увійшли публікації, що розкривають різні напрямки науково-методичної діяльності науково-педагогічних та педагогічних працівників комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського».Розкриті ідеї формування якісного освітнього середовища для розвитку педагогів та учнів. Запропоновано методичні та практичні рекомендації щодо організації дистанційного навчання та змішаного навчання в закладах освіти. Узагальнено матеріали щодо реалізації Концепції «Нова українська школа» в початковій школі та окреслені перспективи щодо реалізації Державного стандарту базової середньої освіти у 5-6 класах. Висвітлені окремі результати моніторингових досліджень в Україні та регіоні.

Здійснені узагальнення щодо діяльності дошкільних закладів, закладів загальної середньої освіти області протягом 2020-2021 навчального року та запропоновані науково-методичні матеріали і методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу у 2021-2022 навчальному році.. Узагальнений педагогічний досвід учасників фахових конкурсів та інтелектуальних змагань учнів регіону.

Презентовані матеріали що відображають основні аспекти корекційної та інклюзивної освіти та етапи здійснення взаємодії ІРЦ та фахівців психологічної служби.

Виокремлені методичні матеріали для працівників позашкільної освіти та шкільних бібліотек.
Матеріали науково-методичного вісника адресовані центрам професійного розвитку педагогів області, керівникам методичних об’єднань, керівникам дошкільних закладів та закладів загальної середньої освіти, учителям, вихователям, практичним психологам та іншим.

Завантажити