Головна » Новини » Вітаємо Марину Чалу – переможця конкурсу «Вікіпедія для школи»!

Вітаємо Марину Чалу – переможця конкурсу «Вікіпедія для школи»!

Марина Станіславівна, учитель інформатики комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання № 6 Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання «Натхнення» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області, завідувач науково-методичної лабораторії інформаційно-технологічної освіти комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського») посіла третє місце у номінації «Українська мова» за вагомий внесок у розвиток Вікіпедії.

Конкурс уперше відбувся у 2019 році, а з 20 жовтня 2020 по 24 січня 2021 громадська організація «Вікімедіа Україна» провела його вдруге.

До конкурсу організатори запрошували всіх охочих педагогів — шкільних вчителів, університетських викладачів, студентів педагогічних спеціальностей та інших спеціалістів. Для участі потрібно було зареєструватися та створити або суттєво поліпшити принаймні одну статтю на тему шкільної програми у межах одинадцяти шкільних предметів, винесених на конкурс.

На конкурс зареєструвалися майже 200 потенційних учасників, із яких майже 60 взяли активну участь. Організатори отримали на розгляд 759 статей у межах одинадцяти конкурсних предметів.

Бажаємо Марині Станіславівні подальших професійних звершень на плідній освітянській ниві!