![]() |
Четвертий рік поспіль проходить Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, присвячений 200-річчю від дня народження Великого Кобзаря на Кіровоградщині. |
15 лютого 2014 року о 9.00 на базі комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський центр дитячої та юнацької творчості» відбулася церемонія нагородження переможців ІІІ (обласного) етапу ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
У І, ІІ етапах конкурсу взяли участь 2347 учнів із навчальних закладів області. Учасниками ІІІ етапу стало 93 особи, з яких 24 на підставі рішення членів журі визнано переможцями та учасниками ІV (фінального) етапу конкурсу.
Урочистості відбулися за участі:
* голови організаційного комітету ІІІ (обласного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, директора департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації Лещенко Ельзи Володимирівни;
* голови журі ІІІ (обласного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, декана факультету філології та журналістики Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, кандидата філологічних наук Кричун Людмили Петрівни;
* заступника директора комунального закладу «Кіровоградський обласний інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» Бика Адама Сергійовича;
* голови правління Кіровоградської організації Національної спілки письменників України Бондаря Василя Васильовича.
* вчителів української мови та літератури області;
* учнів навчальних закладів області.
Переможців ІІІ етапу конкурсу та вчителів-наставників нагороджено Почесними грамотами департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації, цінними подарунками.
Слова подяки на адресу вчителів-наставників, організаторів конкурсу, від імені всіх учасників, висловила – переможець ІІІ (обласного) та учасниця четвертого (загальнонаціонального) етапів Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, Сорочан Анна, учениця 8 класу навчально-виховного комплексу «Бобринецька гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Кіровоградської області.
О 10 годині розпочалося виконання робіт заключного етапу конкурсу.
![](http://s020.radikal.ru/i715/1402/f5/e6a23eb62f78.png)
![](http://s018.radikal.ru/i501/1402/97/15e69ab8efa7.png)
![](http://s020.radikal.ru/i709/1402/ff/8d810c844de7.png)
![](http://i057.radikal.ru/1402/1a/13c761c2b10e.png)
![](http://s005.radikal.ru/i210/1402/4b/cd3787b0dae4.png)
![](http://s003.radikal.ru/i204/1402/82/1d129db82491.png)
![](http://s020.radikal.ru/i713/1402/00/23bd17501432.png)
![](http://s019.radikal.ru/i616/1402/e2/6b642a659f5c.png)
![](http://i023.radikal.ru/1402/ee/7b609f37c2a0.png)
![](http://i057.radikal.ru/1402/67/e0286aaf3f0d.png)
![](http://i038.radikal.ru/1402/2c/e4c95e9674a3.png)
![](http://s005.radikal.ru/i210/1402/88/0d70116412da.png)
![](http://s57.radikal.ru/i158/1402/73/f4e4eaaf1727.png)
![](http://s012.radikal.ru/i319/1402/f5/248c0c7fef73.png)