Головна » Новини » Семінар-практикум районних (міських) координаторів Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «КОЛОСОК»

Семінар-практикум районних (міських) координаторів Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «КОЛОСОК»

  

07 вересня 2015 року в рамках плану роботи комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» відбувся семінар-практикум районних (міських) координаторів Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «КОЛОСОК» з проблеми«Особливості організації роботи вчителя з підготовки учнів до участі у Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі “КОЛОСОК-2015”».

 

 Роботу семінару-практикуму розпочала завідувач кафедри дошкільної та початкової освіти, кандидат педагогічних наук, доцент Тарапака Наталія Володимирівна з питання «Шляхи реалізації принципу наступності між дошкільною та початковою освітою у контексті розвитку дитини у природному довкіллі». Тарапака Н.В. наголосила на важливості природничого конкурсу «КОЛОСОК», який сприяє формуванню в учнів цілісного сприйняття навколишнього світу, екологічної грамотності і спрямовує їх на практично-дослідницьку діяльність.

Основні підходи до організації роботи вчителя з підготовки учнів до участі у Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі «КОЛОСОК» та необхідність широкого розповсюдження природничих знань серед населення розкрила обласний координатор конкурсу «КОЛОСОК», старший викладач кафедри дошкільної та початкової освіти, кандидат педагогічних наук Тіхонова Наталія Георгіївна.

У роботі семінару взяли участь районні (міські) координатори Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «КОЛОСОК» Добровеличківського (Гриценко Л.В.), Бобринецького (Каспрішина С.М.), Маловисківського (Самойленко А.О.), Петрівського (Семенко І.В.), Новоукраїнського (Олексієнко К.М.), Компаніївського (Молдован Н.В.), Устинівського (Сербіненко О.О.), Новомиргородського (Головань Т.В.), Кіровоградського (Ломака Н.А.), Олександрівського (Майданник О.П.), Новгородківського (Чигрин Н.М.), Олексанрійського (Дробот Т.В.) районів, м. Світловодська (Плахотня Л.М.) та м. Кіровограда (Чередніченко Н.Ю., Агеєнко О.С.).

Під час проведення семінару-практикуму районні (міські) координатори конкурсу «КОЛОСОК» наголошували на тому, що пріоритетним завданням учителя є зацікавити школярів природничими науками, підтримати талановитих та здібних учнів, активізувати їх творчу діяльність під час підготовки учнів до участі в Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі «КОЛОСОК».

У ході семінару-практикуму було проведено екскурсію до природничого музею Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, на якій учасники семінару-практикуму ознайомились із тваринним та рослинним світом Кіровоградщини.

Під час проведення «круглого столу» координатори проаналізували результати участі учнів у конкурсі у своєму районі (місті) та в Кіровоградській області загалом, окреслили шляхи удосконалення роботи вчителя з питань залучення школярів до конкурсу «КОЛОСОК» як такого, що поєднує в собі природничі науки у системі знань початкової, основної й старшої школи.

 


Коментарів немає