Головна » Новини » Про новий журнал «УЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ»

Про новий журнал «УЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ»

 


Шановні колеги!

 Доводимо до Вашого відома   інформацію- що з ІІ півріччя 2012 року видавництво «Світич» за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України видаватиме новий фаховий журнал «УЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ».

   Мета видання — допомогти кожному педагогу початкової ланки освіти у його повсякденній професійній діяльності.
   У новому сучасному часопису вчитель знайде все потрібне: нормативні вимоги, роз’яснення фахівців, готові практичні розробки (календарні плани, конспекти уроків, виховних заходів, ігри, конкурси, сценарії свят, класні години, батьківські збори тощо).  

 

Керівники та методисти всіх рівнів отримають цінний методичний матеріал щодо ефективної організації роботи управлінської та методичної служб: зразки оформлення документації, рекомендації щодо атестації педагогів, допомогу у проведенні методоб’єднань, організації творчих майстерень, «Школи молодого вчителя», педагогічних фестивалів та інших заходів для розвитку творчого потенціалу вчителів.

 

Перші випуски журналу присвячені питанням впровадження нового Державного стандарту початкової освіти, відмінностям нових навчальних програм від попередніх та особливостям їх реалізації у нових підручниках. Серед інших питань, що висвітлюватиме журнал, –– забезпечення неперервності освіти, технології інтегрованого навчання, інтерактивні методики, впровадження курсів «Іноземна мова» та «Сходинки до інформатики» як обов’язкових, а також методики викладання варіативних курсів. 

«УЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ» –– сучасне видання для сучасного вчителя, відкрите для обговорення гострих питань, сміливих педагогічних ідей, нетрадиційних технологій навчання. На будь-яке запитання читачів нададуть роз’яснення висококваліфіковані фахівці (юристи, психологи, медики, а також дизайнери та модельєри), щоб робота педагога була продуктивною, а дозвілля повноцінним.

Журнал розповсюджується за передплатою, яку можна оформити у будь-якому поштовому відділенні за «Каталогом видань України на ІІ півріччя 2012 року» (с. 139). Індекс видання –– 89869. Вартість передплати на півроку –– всього 70 грн. 26 коп. Поспішайте оформити передплату, щоб отримати перший номер! 

Детальну інформацію про новий журнал, а також вимоги до матеріалів, що подаються для публікації, можна дізнатися за телефонами редакції: (044) 486-91-14, (044) 486-11-19, (098) 8475203. 

 


Коментарів немає