Головна » Новини » Всеукраїнська конференція «Європейські стандарти превентивної освіти: досвід і перспективи»

Всеукраїнська конференція «Європейські стандарти превентивної освіти: досвід і перспективи»

 

18 – 19 вересня 2014 року представники Кіровоградської області: Желєзнова Тетяна Петрівна –  завідувач науково-методичної лабораторії основ здоров’я, безпеки життєдіяльності та охорони праці комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського», Барсукова  Світлана Леонідівна – методист науково-методичної лабораторії основ здоров’я, безпеки життєдіяльності та охорони праці комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» та Капінус Тетяна Володимирівна – заступник директора Новостародубської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Петрівської районної ради Кіровоградської області (переможець обласного етапу розгляду моделей превентивної освіти у навчальних закладах) взяли участь у Всеукраїнській конференції «Європейські стандарти превентивної освіти: досвід і перспективи».

Конференція відбулася у м. Києві, за сприяння Міністерства освіти і науки України, громадської організації «Дитячий фонд Здоров’я через освіту» й підтримки Глобального фонду та  Європейського Союзу.

Метою конференції було підведення підсумків виконання проекту  «Зміцнення потенціалу Всеукраїнської спілки вчителів і тренерів для поліпшення доступу до якісних послуг з профілактики ВІЛ/СНІДу» в контексті розвитку якісних європейських стандартів превентивної освіти в Україні.

Завдання конференції: ознайомити учасників з головними досягненнями проекту; презентувати досвід регіонів; підвести підсумок огляду базових навчальних закладів проекту; окреслити подальші перспективи розвитку європейських стандартів  превентивної освіти в Україні.

Проектом було охоплено 615 базових навчальних закладів із 27 регіонів України.

Кожен навчальний заклад, який працював у проекті, створив власну модель європейських стандартів превентивної освіти, що базується на охопленні всіх ступенів школи навчальною технологією освіти на основі розвитку життєвих навичок. До превентивної роботи були залучені: педагоги закладів, учні та їх батьки, представники державних та громадських організацій.

На конференції відбулися презентації 20 найкращих навчальних закладів України – моделей європейських стандартів превентивної освіти. Серед цих закладів, діяльність яких була високо оцінена на всеукраїнському  рівні, була визначена школа з Кіровоградської області – Новостародубська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Петрівської районної ради (директор – Бурлак Л.Г., координатор проекту – Капінус Т.В.)

Одним з найприємніших моментів конференції було нагородження учасників та переможців проекту.

В нагороду за плідну працю педагогічний та учнівський колектив Новостародубської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Петрівської районної ради отримав оснащення тренінгового кабінету для проведення занять з основ здоров’я та превентивних проектів.

За вагомий особистий внесок у розвиток превентивної освіти в Україні та ефективну організацію роботи щодо реалізації проектних заходів з виконання Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009 – 2013 роки у Кіровоградській області Желєзнова Тетяна Петрівна –  завідувач науково-методичної лабораторії основ здоров’я, безпеки життєдіяльності та охорони праці (обласний координатор проекту) була нагороджена відзнакою Всеукраїнської спілки вчителів і тренерів (ВСЕСВІТ), Глобального фонду та  Європейського Союзу.

Щиро вітаємо переможців! Бажаємо відчуття повноти й неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя й людської шани. Нехай у всіх ваших починаннях буде супутником успіх!

 


Коментарів немає