Головна » Новини » Іванко Андрій Борисович: багатогранна постать педагога

Іванко Андрій Борисович: багатогранна постать педагога

 

 15 жовтня 2014 року колектив інституту вшановував заслуженого працівника освіти, кандидата педагогічних наук Андрія Борисовича Іванка, який пішов на заслужений відпочинок.

 З урочистою промовою виступила директор інституту Людмила Вікторівна Корецька. Вона відзначила заслуги та досягнення Андрія Борисовича, а їх чимало, адже педагогіці він присвятив цілих сорок років свого життя. Слова пошани і вдячності колезі висловили Юлія Вікторівна Кравченко, Сергій Миколайович Литвин, представники профспілкового комітету Ірина Тайлерівна Коса і Сергій Вікторович Черненко, а також викладачі кафедри педагогіки, психології і корекційної освіти, з якими останнім часом працював А.Б.Іванко. Колектив кафедри підготував презентацію під назвою «Іванко Андрій Борисович: творчий шлях в освіті», яка відтворює головні етапи його професійного шляху. 

  У виступах на урочистих зборах зазначалося, що секретом успіху Андрія Борисовича, безперечно, є інтелігентність та наполеглива, відповідальна постійна праця над собою. 

Тепла і зворушлива атмосфера цього заходу не залишила нікого байдужим.

Долучаємось до усіх побажань і слів вдячності на адресу Андрія Борисовича за просвітянські ініціативи, людяність і життєві чесноти, які варті наслідування.

 

 

 

 

 

 Матеріал підготували А. Гельбак, Б. Трубін.  

 

 


Коментарів немає