Головна » Новини » Управлінські студії. Керівництво чи лідерство

Управлінські студії. Керівництво чи лідерство

 

  29 березня 2012 року на базі Добровеличківського МНВК відбулося заняття районної Школи упралінського менеджменту. Семінар-тренінг “Управлінські студії. Керівництво чи лідерство” провела Людмила Галіцина, головний редактор газети “Управління освітою” видавництва “Шкільний світ”, арт-терапевт-психолог, випускник програми Американської Ради. 

 

   Учасники семінару, а це спеціалісти відділу освіти, методисти районного методичного кабінету, директори навчальних закладів та їх заступники, відвідали управлінську майстерню “Керівництво чи лідерство: відчуйте різницю”, взяли участь у педагогічних іграх-дослідженнях “Мотивуюча роль лідера. Лідер і команда” та “Що робить людину щасливою на роботі, або мотивація колективу”, ознайомилися з презентацією “Профілактика професійного вигорання, або коктейль задоволення”.

 

 

   Шість годин роботи промайнули непомітно завдяки умінню керівника семінару акцентувати увагу на важливому та цікавому, залучати до активного спілкування людей, пов’язаних однією справою, вселяти думку про те, що кожна людина є неповторною особистістю, а всі присутні – не просто керівники навчальних закладів, а лідери творчих колективів.

 

 

   У вигляді “Естафети побажань” пройшло вручення сертифікатів про проходження навчання з підвищення професійної компетентності 41 учаснику тренінгу. Оплесками дякували управлінці Людмилі Вікторівні за плідну працю та приємне спілкування.

 

 

 

 

   Калашник О.А., завідуюча районного методичного кабінету відділу освіти


Коментарів немає