Головна » Новини » Оголошується конкурс на здобуття обласної педагогічної премії імені В.О.Сухомлинського

Оголошується конкурс на здобуття обласної педагогічної премії імені В.О.Сухомлинського

     Обласна педагогічна премія імені В.О.Сухомлинського (далі – педагогічна премія) присуджується щороку на конкурсній основі організаторам освіти, працівникам органів управління освітою, методичних установ, керівникам, педагогічним, науково-педагогічним працівникам навчальних закладів, представникам громадських організацій за значні досягнення у розвитку освіти, творчій реалізації і розвитку педагогічних ідей В.О.Сухомлинського, впровадження досягнень психолого-педагогічної науки, передового педагогічного досвіду, за вагомі успіхи у професійній діяльності, у навчанні і вихованні молоді.
       Висунення кандидатур на присудження педагогічної премії здійснюється прозоро, гласно за основним місцем роботи особи, у трудових колективах установ, організацій, навчальних закладів незалежно від типу і форми власності, а також громадськими організаціями. У разі висування кандидатур громадськими організаціями до документів додається експертна оцінка, видана методичними кабінетами управлінь освіти чи іншими закладами галузі освіти.
       Керівники установ, організацій, навчальних закладів, які висунули кандидатури на присудження педагогічної премії, персонально до 1 травня поточного року подають секретареві конкурсної комісії подання, розгорнуту характеристику педагогічної, наукової, громадської діяльності, методичні розробки, підручники, винаходи, авторські твори, перелік публікацій тощо.
      Не допускаються до участі у конкурсі:
      – особи, які входять до складу конкурсної комісії;
       – особи, яким уже присуджувалася дана педагогічна премія раніше.
       Прийом документів на здобуття педагогічної премії триватиме до 1 травня 2012 року за адресою: Кіровоградський обласний інститут післядипломної освіти, каб. 422, вул. К.Маркса, 39/63, м. Кіровоград, 25050.
      За довідками звертатися до секретаря конкурсної комісії Наталії Володимирівни Тарапаки; тел. 24-45-94.

Конкурсна комісія.


Коментарів немає