Головна » Новини » Загальна інформація про постійно діючий семінар

Загальна інформація про постійно діючий семінар

  28-29 квітня 2014 року, відповідно до плану роботи КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського», науково-методичною лабораторією основ здоров’я, безпеки життєдіяльності та охорони праці (завідувач – Желєзнова Т. П., методист Ткаченкко С. В.), на базі КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» та методичного кабінету відділу освіти Долинської райдержадміністрації – проведено постійно діючий семінар-звіт для вчителів основ здоров’я, педагогів-тренерів загальноосвітніх навчальних закладів, які впроваджують превентивні проекти «Шкільна програма з профілактики вживання тютюну, алкоголю і наркотиків (ХОУП)» та «Захисти себе від ВІЛ». 

 В проведенні семінару приймали участь 41 учасник  (із запланованих  56) – вчителі основ здоров’я, педагоги-тренери загальноосвітніх навчальних закладів, які впроваджують превентивні проекти «Шкільна програма з профілактики вживання тютюну, алкоголю і наркотиків (ХОУП)» та «Захисти себе від ВІЛ».

За мету було поставлено ознайомити з методами реалізації Концепцій, інноваційних підходів до формування життєвих компетентностей школярів  у навчально-виховному процесі при впровадженні превентивних проектів  «Шкільна програма з профілактики вживання тютюну, алкоголю і наркотиків (ХОУП)» та «Захисти себе від ВІЛ». Надати методичні рекомендації щодо впровадження превентивних проектів  «Шкільна програма з профілактики вживання тютюну, алкоголю і наркотиків (ХОУП)» та «Захисти себе від ВІЛ» у 2013-2014 навчальному році.
В ході семінару Желєзнова Т. П. розповіла про роль загальноосвітнього навчального закладу у профілактиці ВІЛ-інфекції: на чому базуються ефективні профілактичні програми, Григорчук Л. Б. – організацію науково-методичної роботи над проблемним питанням районного методичного об’єднання вчителів основ здоров’я шляхом особистісно орієнтовного підходу. Також учасники мали можливість ознайомитися з досвідом роботи своїх колег із Маловодянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Долинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 під час проведення майстер-класів.
Під час підведення підсумків «Думки з приводу» учасники семінару висловили вдячність за високий рівень підготовки, творчий підхід в організації та проведенні заходів, професіоналізм.

Коментарів немає