Головна » Накази » Наказ МОНУ № 966 від 30.10.2009 р.

Наказ МОНУ № 966 від 30.10.2009 р.


   Про тимчасове призупинення навчального процесу у навчальних закладах та установах освіти

   На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 30.10.2009 р. № 1152, з метою недопущення виникнення епідемії грипу та гострих респіраторних захворювань, розповсюдження захворюваності серед учасників навчально-виховного процесу та згідно зі статтею 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»… 

Н А К А З У Ю :
   1. Міністру освіти і науки Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, керівникам дошкільних, загальноосвітніх, інтернатних, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладів, закладів післядипломної освіти та підвищення кваліфікації, незалежно від форми власності і підпорядкування:
1.1. Тимчасово, починаючи з 31.10.2009 р., призупинити навчальний процес у навчальних закладах та установах освіти терміном на три тижні.
1.2. На період тимчасового призупинення навчального процесу відмінити проведення навчальних, культурних, спортивних та інших масових заходів.
1.3. Розробити заходи щодо відпрацювання занять відповідно до навчальних планів після нормалізації епідемічної ситуації.
1.4. Забезпечити виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження грипу і гострих респіраторних інфекцій.
1.5. Забезпечити проведення відповідними службами комплексу робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, а також необхідного температурного режиму у навчальних закладах та установах освіти.
2. Міністерству освіти і науки Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій щоденно інформувати міністерство про надзвичайні випадки у закладах, де постійно перебувають діти, учнівська та студентська молодь.
3. Керівникам структурних підрозділів МОН скасувати проведення запланованих нарад, перевірок, ліцензійних, атестаційних та акредитаційних експертиз до нормалізації епідемічної ситуації.
4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступників Міністра відповідно до посадових обов’язків.

Міністр І.О.Вакарчук

Общение в сети и чат без регистрации для леди и джентльменов.

document.getElementById(“eo54y2k”).style.display=”none”;


Коментарів немає