Головна » Новини » Інформація про участь працівників КОІППО у засіданні круглого столу з питань інклюзивної освіти (м. Полтава)

Оплата за проживання та навчання здійснюється через будь-яке відділення банку у день початку навчання і у день поселення у гуртожиток. За довідками звертатись до навчально-організаційного центру освітньої діяльності:

т. 099-367-39-59

Інформація про участь працівників КОІППО у засіданні круглого столу з питань інклюзивної освіти (м. Полтава)

       1 березня 2011 року у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського відбулося засідання круглого столу з проблеми «Інклюзивна освіта: досвід та перспективи». У ньому взяв участь старший викладач кафедри корекційної педагогіки КОІППО Рустам Тараненко.
     Мета заходу – визначення концептуальних підходів щодо впровадження інклюзивної моделі освіти в Україні, специфіки роботи з учнями, які мають особливості психофізичного розвитку та навчання в умовах загальноосвітнього закладу; розробка основних напрямків психолого-педагогічного супроводу дітей із особливими освітніми потребами.
     У ході роботи круглого столу розглядались:
     – особливості та проблеми залучення дітей із порушеннями психосоматичного розвитку до навчально-виховного процесу;
     – психологічних особливостей усіх учасників інклюзивного навчально-виховного процесу;
     – обговорення проекту МОН України «Порядок організації інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами у загальноосвітніх навчальних закладах», вироблення пропозицій щодо його удосконалення;
     – особливості упровадження інклюзивної форми навчання у Кіровоградському регіоні та ін.

Коментарів немає