Головна » Новини » Оголошується конкурс на здобуття обласної педагогічної премії імені В.О. Сухомлинського

Оплата за проживання та навчання здійснюється через будь-яке відділення банку у день початку навчання і у день поселення у гуртожиток. За довідками звертатись до навчально-організаційного центру освітньої діяльності:

т. 099-367-39-59

Оголошується конкурс на здобуття обласної педагогічної премії імені В.О. Сухомлинського

 

Шановні освітяни області!

Оголошується конкурс на здобуття обласної педагогічної премії  імені В.О. Сухомлинського 

Обласна педагогічна премія імені В.О. Сухомлинського (далі – педагогічна премія) присуджується щороку на конкурсній основі організаторам освіти, працівникам органів управління освітою, методичних установ, керівникам, педагогічним, науково-педагогічним працівникам навчальних закладів, представникам громадських організацій за значні досягнення у розвитку освіти, творчій реалізації і розвитку педагогічних ідей В.О. Сухомлинського, впровадження досягнень психолого-педагогічної науки, передового педагогічного досвіду, за вагомі успіхи у професійній діяльності, у навчанні й вихованні молоді.

Висунення кандидатур на присудження педагогічної премії здійснюється прозоро, гласно за основним місцем роботи особи, у трудових колективах установ, організацій, навчальних закладів незалежно від типу і форми власності, а також громадськими організаціями. У разі висування кандидатур громадськими організаціями до документів додається експертна оцінка, надана методичними кабінетами відділів (управлінь) освіти чи іншими закладами галузі освіти.

Керівники установ, організацій, навчальних закладів, які висунули кандидатури на присудження педагогічної премії, персонально, до 01 травня 2015 року, подають секретарю конкурсної комісії подання, розгорнуту характеристику педагогічної, наукової, громадської діяльності, методичні розробки, підручники, винаходи, авторські твори, перелік публікацій тощо.

Не допускаються до участі в конкурсі:

?       особи, які входять до складу конкурсної комісії;

?       особи, яким уже присуджувалася дана педагогічна премія раніше.

Прийом документів на здобуття педагогічної премії триватиме до 01 травня 2015 року за адресою: КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського», каб. 413, вул. Велика Перспективна, 39/63, м. Кіровоград, 25006.

За довідками звертатись до секретаря конкурсної комісії Тарапаки Наталії Володимирівни, тел. (0522) 24-45-95.

Завантажити Положення про присудження обласної педагогічної премії імені В.О. Сухомлинського.

 

Інформацію підготувала Тарапака Н.В., завідувач кафедри дошкільної та початкової освіти, кандидат педагогічних наук, доцент


Коментарів немає