Головна » Новини » Всеукраїнська науково-практична конференція

Оплата за проживання та навчання здійснюється через будь-яке відділення банку у день початку навчання і у день поселення у гуртожиток. За довідками звертатись до навчально-організаційного центру освітньої діяльності:

т. 099-367-39-59

Всеукраїнська науково-практична конференція

   

     30 вересня 2010 року на базі Харківської академії неперервної освіти відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція, присвячена 165-річчю від дня народження І.Карпенка-Карого, в якій прийняли участь учителі української мови і літератури Кіровоградщини.

 

     – Всеукраїнська науково-практична конференція, присвячена 165-річчю від дня народження І.Карпенка-Карого
     – “Сцена ж – мій кумир, театр – священний храм для мене!». Іван Карпенко-Карий – актор першого українського професійного театру (Світлана Щербина, вчитель-методист української мови та літератури Созонівської ЗШ І-ІІІ ступенів Кіровоградського району Кіровоградської області). Презентація виступу.
     – “Я взяв усе від життя!” Вивчення творчості І. Карпенка-Карого у контексті української драматургії 19 ст.
     – “Виховання національної свідомості та естетичних смаків у молодого покоління на прикладі вивчення творчості Івана Карпенка-Карого” (Вікторенко Н. А., учитель української мови та літератури Бірківської загальноосвітньої школи /-/// ступенів Олександрівського району Кіровоградської області).
     – “ОСОБЛИВОСТІ ВИВЧЕННЯ ОКРЕМИХ ТВОРІВ ІВАНА КАРПЕНКА-КАРОГО НА УРОКАХ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ В  ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ”

   


Коментарів немає