Головна » Новини » ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ПЕРШОГО ТУРУ 3-ГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «ДЖЕРЕЛО ТВОРЧОСТІ»!

Оплата за проживання та навчання здійснюється через будь-яке відділення банку у день початку навчання і у день поселення у гуртожиток. За довідками звертатись до навчально-організаційного центру освітньої діяльності:

т. 099-367-39-59

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ПЕРШОГО ТУРУ 3-ГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «ДЖЕРЕЛО ТВОРЧОСТІ»!

     Визначено переможців першого (заочного) туру 3-го етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка-2014» (наказ Міністерства освіти і науки України від 09.04.2014 р. № 351).

 Серед переможців керівник гуртка «Інтелектуальні ігри» комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості» Кизименко Валерій Олександрович та керівник євроклубу «Прометей» Центру дитячої та юнацької творчості м. Ульяновка Чучаєв Олександр Володимирович, які з 13 по 16 травня у м. Києві будуть змагатися за звання переможця у другому (очному) турі 3-го етапу конкурсу.

Бажаємо керівникам гуртків Кизименку Валерію Олександровичу та Чучаєву Олександру Володимировичу гідно представити Кіровоградську область в очному турі та перемоги!

Нагадуємо, що 5 лютого 2014 року відбувся очний тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка».

Більше про цей та інші конкурси ви можете дізнатися на сторінці «Конкурси» нашого сайта.


Коментарів немає