Головна » Новини » Вчителі зарубіжної літератури відвідали «Книжковий Арсенал»

Оплата за проживання та навчання здійснюється через будь-яке відділення банку у день початку навчання і у день поселення у гуртожиток. За довідками звертатись до навчально-організаційного центру освітньої діяльності:

т. 099-367-39-59

Вчителі зарубіжної літератури відвідали «Книжковий Арсенал»

Засідання творчої лабораторії  «Креативний словесник»  учителів української та зарубіжної літератури  та авторської творчої майстерні вчителя зарубіжної  літератури  Гузь О.О. відбулося  24 травня 2019 року в Києві на 9-му  міжнародному  фестивалі «Книжковий Арсенал». Тисячі книжок, 150 українських видавництв, автори з 30 країн світу, зустрічі з українськими та іноземними авторами, автограф-сесії, презентації, події кураторських програм, лекції, дискусії, перформанси, спеціальні проекти та виставки, ярмарок ілюстраторів та багато іншого побачили вчителі –словесники під час «Книжкового арсеналу».

Сьогодні – це найбільша подія в Україні, що поєднує літературу з мистецтвом. Особливість «Книжкового Арсеналу» у тому, що він показує літературу не лише як ринковий продукт, але й як частину сучасного стилю життя, важливу складову інформаційного простору, яка активно взаємодіє з соціумом, осмислює політичні й культурні трансформації, знаходить точки перетину з літературою, візуальним мистецтвом, музикою, кіно, театром. Сусідство – така головна тема фестивалю. Як співіснувати і миритися з людьми, країнами і культурами – ці питання обговорюють українські та іноземні автори під час презентацій. Нам вдалося стати учасниками презентацій, майстер- класів, отримати автографи відомих авторів, купити неймовірну кількість сучасних книг, побачити приголомшливі   художні перфоманси, надихнутися атмосферою читання та поваги до книги.

Матеріал підготувала завідувачка науково-методичної лабораторії гуманітарно-естетичних дисциплін Ревнивцева О.В.