Головна » Новини » Обласний семінар методистів, які відповідають за викладання біології та керівників методичних об’єднань природничого циклу

Оплата за проживання та навчання здійснюється через будь-яке відділення банку у день початку навчання і у день поселення у гуртожиток. За довідками звертатись до навчально-організаційного центру освітньої діяльності:

т. 099-367-39-59

Обласний семінар методистів, які відповідають за викладання біології та керівників методичних об’єднань природничого циклу

27 березня 2019 року лабораторією природничо-математичних дисциплін КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» науково-методичною та  творчим об`єднанням «Соняшник» був проведений семінар методистів, які відповідають за викладання біології та керівників методичних об’єднань природничого циклу з проблеми «Формування компетентностей на уроках біології в умовах переходу до “Нової української школи”».

Учасниками семінару були понад 70 вчителів закладів загальної середньої освіти та закладів професійно-технічної освіти з усіх куточків Кіровоградщини.

Основна мета заходу – ознайомити освітян області з особливостями нового державного стандарту базової загальної середньої освіти, вимогами до методичного супроводу освітньої галузі «Природознавство», структурою освітнього процесу та оцінювання навчальних досягнень учнів.

З вітальним словом до учасників семінару звернулася Голодюк Л.С., заступник директора з  науково-методичної діяльності, професор кафедри теорії і методики середньої освіти, доктор педагогічних наук.

У роботі обласного семінару взяв участь Шаламов Р.В., директор з науково-методичної роботи Творчого об’єднання «Соняшник», кандидат біологічних наук, заслужений вчитель України, голова методичної комісії Міжнародної природознавчої гри «Геліантус».

В програмі семінару розглядалися такі питання:

  • Виклики Нової української школи: стандарт, освітній процес, оцінювання;
  • Стандарт природничої освіти Нової української школи;
  • Формування життєво важливих компетентностей учнів на уроках біології: що ми радимо їм для життя?
  • Компетентнісна навчальна література: очікуваний міф чи сьогоденна реальність?

Підбиття підсумків освітянського семінару здійснила Ціперко Т.В., методист НМЛ природничо-математичних дисциплін КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського».

Інформацію підготувала методист НМЛ природничо-математичних дисциплін КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» Богданова О.П.