Головна » Новини » На Кіровоградщині обирали кращих учителів

Оплата за проживання та навчання здійснюється через будь-яке відділення банку у день початку навчання і у день поселення у гуртожиток. За довідками звертатись до навчально-організаційного центру освітньої діяльності:

т. (0522) 24-66-08

На Кіровоградщині обирали кращих учителів

30-31 січня 2019 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського»з та закладів загальної середньої освіти міста Кропивницького відбувся фінальний етап другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у п’яти номінаціях: «Вчитель інклюзивного класу», «Географія», «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я», «Французька мова».

На цьому етапі учасники продемонстрували уміння розробляти проекти та проводити конкурсний урок.

Рішеннями фахових журі були визначені:

Переможці другого (обласного) туру

всеукраїнського конкурсу «Учитель року − 2019»

Номінація «Вчитель інклюзивного класу»:

Андрєєва

Наталія Дмитрівна

учитель початкових класів навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – гімназія» Знам’янської міської ради Кіровоградської області (І місце).

Номінація «Географія»:

Гончарова

Вікторія Анатоліївна

учитель географії Златопільської гімназії м. Новомиргорода Новомиргородської районної ради Кіровоградської області (І місце).

Номінація «Захист Вітчизни»:

Горбачов

Олег Ілліч

учитель предмета «Захист Вітчизни» Помічнянської загальноосвітньої школи                І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Євгена Степановича Помічнянської міської ради Кіровоградської області (І місце).

Номінація «Основи здоров’я»:

Гридасова

Ірина Ігорівна

учитель предмета «Основи здоров’я» Петрівської загальноосвітньої школи                      І ступеня, філії комунального закладу «Петрівське навчально-виховне об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Петрівської районної ради Кіровоградської області (І місце).

Номінація «Французька мова»:

Патлач

Галина Олександрівна

учитель французької мови комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання № 6 «Спеціалізована загальноосвітня школа               І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання «Натхнення» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» (І місце).

 

Лауреати другого (обласного) туру

всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»:

Номінація «Вчитель інклюзивного класу»:

Астанова

Олена Олександрівна

учитель початкових класів комунального закладу «Миколаївське навчально-виховне об’єднання «загальноосвітня школа                         І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Кіровоградської районної ради Кіровоградської області (ІІ місце);
Рогова

Наталя Тимофіївна

учитель початкових класів Солгутівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гайворонського району Кіровоградської області (ІІІ місце);
Бабка

Світлана Володимирівна

учитель початкових класів Войнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Олександрійської районної ради Кіровоградської області (IV місце);
Катана

Валентина Дмитрівна

учитель початкових класів Мар’янівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Маловисківської районної ради Кіровоградської області (V місце).

Номінація «Географія»:

Реут

Катерина Петрівна

учитель географії комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання – «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №31 з гімназійними класами, центр дитячої та юнацької творчості «Сузір’я» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» (ІІ місце);
Синєок

Руслан Сергійович

учитель географії Вишняківської загальноосвітньої філії комунального закладу «Карлівське навчально-виховне об’єднання» Соколівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області (ІІІ місце);
Клименко

Лілія Борисівна

учитель географії Созонівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Кіровоградської районної державної адміністрації Кіровоградської області (IV місце);
Тiрон

Сергiй Геннадiйович

учитель географії Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області (V місце).

Номінація «Захист Вітчизни»:

Шолудько

Петро Михайлович

викладач предмета «Захист Вітчизни» Регіонального центру професійної освіти            ім. О.С. Єгорова (IІ місце);
Муржак

Сергій Олексійович

учитель предмета «Захист Вітчизни» комунального закладу «Хащуватський ліцей» Гайворонської районної ради Кіровоградської області (IІІ місце);
Ващеня

Петро Анатолійович

учитель предмета «Захист Вітчизни» Першотравенської загальноосвітньої школи        І-ІІІ ступенів Компаніївської районної ради Кіровоградської області (IV місце);
Нетребенко

Олексій Олександрович

учитель предмета «Захист Вітчизни» комунального закладу «Карлівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа      І-ІІІ ступенів, Позашкільний центр» Соколівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області» (V місце).

Номінація «Основи здоров’я»:

Форостяна

Вікторія Іванівна

учитель предмета «Основи здоров’я» комунального закладу «Гайворонський ліцей №1» Гайворонської районної ради Кіровоградської області (IІ місце);
Узлова

Тетяна Юріївна

учитель предмета «Основи здоров’я» загальноосвітнього навчального закладу             І-ІІІ ступенів № 10 Олександрійської міської ради Кіровоградської області (IІІ місце);
Чубенко

Ольга Володимирівна

учитель предмета «Основи здоров’я» комунального закладу «Верблюзький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» Новгородківської районної ради Кіровоградської області (IV місце);
Кондратюк

Ольга Іванівна

учитель предмета «Основи здоров’я» філії навчально-виховного комплексу «Голованівська загальноосвітня школа                 І-ІІІ ступенів ім Т.Г. Шевченка – гімназія «Межирічківська загальноосвітня школа» (V місце).

Номінація «Французька мова»:

Профатило

Ірина Іванівна

учитель французької мови комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання № 6 «Спеціалізована загальноосвітня школа              І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання

«Натхнення» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» (ІІ місце);

Шпак

Світлана Миколаївна

учитель французької мови комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання № 6 «Спеціалізована загальноосвітня школа              І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання «Натхнення» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» (ІІІ місце).

Урочиста церемонія нагородження переможців та лауреатів відбулася у актовій залі Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв).

Свято відкрив зразковий хореографічний ансамбль бального танцю «Дебют» Центру дитячої та юнацької творчості «Центр-Юність» (художні керівники – Наталія та Сергій Лефтори).

З вітальними словами до освітян області звернулися:

Олександр Анатолійович Чорноіваненко, голова Кіровоградської обласної ради.

Сергій Петрович Коваленко, перший заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації, Заслужений працівник освіти України.

Лідія Францівна Шатна, заступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Людмила Вікторівна Корецька, директор комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
імені Василя Сухомлинського», Заслужений працівник освіти України.

Олег Анатолійович Семенюк, ректор Центральноукраїнського державного педагогічного університету, доктор філологічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України.

Сергій Юрійович Петров, виконуючий обов’язки голови Кіровоградської обласної організації Профспілки працівників освіти та науки України.

Цьогоріч вдруге виплатять грошові премії переможцям та лауреатам (за зайняті ІІ та ІІІ місця) другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 20198» відповідно до Положення про преміювання педагогічних працівників – переможців другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року», затвердженого рішенням Кіровоградської обласної ради від 10 листопада 2017 року № 395.

Нагородження переможців і лауреатів конкурсу проводили: Олександр Анатолійович Чорноіваненко, голова Кіровоградської обласної ради; Сергій Петрович Коваленко, перший заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації; Лідія Францівна Шатна, нзаступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації; Людмила Вікторівна Корецька, директор комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського», Заслужений працівник освіти України; Олег Анатолійович Семенюк, ректор Центральноукраїнського державного педагогічного університету, доктор філологічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України; голови фахових журі у номінаціях: «Вчитель інклюзивного класу» – Валентина Володимирівна Войтко, старший викладач кафедри педагогіки, психології і корекційної освіти комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського», кандидат педагогічних наук; «Географія» – Лариса Леонтіївна Семенюк, доцент кафедри географії та геоекології Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, кандидат географічних наук; «Захист Вітчизни» – Сергій Васильович Бондаренко, завідувач кафедри теорії та методики олімпійського і професійного спорту Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, кандидат педагогічних наук, доцент; «Французька мова» – Чеховська Валентина Михайлівна; заступник голови фахового журі «Основи здоров’я» – Тетяна Петрівна Желєзнова, завідувач науково-методичної лабораторії основ здоров’я, безпеки життєдіяльності та охорони праці комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського».

Концертну програму свята підготували дитячі творчі колективи та педагоги комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої творчості» та закладів загальної середньої освіти міста Кропивницького:

Народний художній колектив студія естрадної сучасної пісні «Вікторія», керівник – Відмінник освіти України Вікторія Гаваза.

Народний художній колектив студія вокального мистецтва «Антарес»; керівник – Олена Дороганич.

Народний художній колектив театру танцю «В гостях у казки»; керівники – Микола та Ірина Русули.

Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль «НАДІЯ» навчально-виховне об’єднання № 31; керівник – Тетяна Мутнова.

Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль «АнютА» навчально-виховного об’єднання № 32; керівник – Анна Ніжнікова.

Вихованці військово-патріотичного гуртка навчально-виховного об’єднання № 19 та вихованці Федерації кунгфу Кіровоградської області; керівники – Віктор Завальний та Руслан Бєланов.

ЦДЮТ «Надія» Наукового ліцею та керівник гуртка Ігор Ілючек.

Оргкомітет другого (обласного) туру висловлює подяку керівникам закладів освіти , на базі яких був проведений фінальний етап конкурсу, а саме:

Бондаренко Людмилі Олександрівні, директору комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання № 35 «Загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів, позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»;

Кравченко Надії Станіславівні, директору комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання № 6 «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання «Натхнення» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»;

Міщенко Марії Григорівні, директору комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №16 – дитячий юнацький центр “Лідер” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»;

Павленко Світлані Олександрівні, директору загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області;

Пахомовiй Світлані Вікторівні, директору комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання ліцей-школа-дошкільний навчальний заклад “Вікторія-П” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».

Також висловлюємо щиру вдячність керівникам органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад, методичним службам, завідувачам і методистам науково-методичних лабораторій та працівникам кафедр комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського», керівникам закладів освіти, головам районних (міських) методичних об’єднань, які активно сприяли формуванню індивідуальної творчої лабораторії учасників конкурсу, постійно стимулювали їх творчі пошуки, підтримували в конкурсній боротьбі.