Головна » Новини

Категорія: Новини

Оплата за проживання та навчання здійснюється через будь-яке відділення банку у день початку навчання і у день поселення у гуртожиток. За довідками звертатись до навчально-організаційного центру освітньої діяльності:

т. 099-367-39-59

Шановні здобувачі освіти ! З 27 вересня 2021 року навчання  за програмами буде здійснюватися в онлайн режимі. 
Відстежуйте зміни в розкладі !

Вітаємо!

Шановний Віталію Івановичу! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого призначення на високу і відповідальну посаду – директор комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського».

Бажаємо успіхів у дуже нелегкій та багатогранній освітянській діяльності! Нехай роки керівництва інститутом принесуть нові перемоги, поставлять на крок ближче до досягнення вищих горизонтів професійної кар’єри.

Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, невичерпної енергії. Нехай Ваша діяльність буде щедрою на нові ідеї, відкриття, мудрі й далекоглядні рішення, які допоможуть виконати поставлені перед інститутом завдання й здійснити задумані плани.

Нехай ці дружні привітання додадуть Вам життєвої наснаги, а людська шана буде подякою за плідну працю.

З повагою колектив інституту

До уваги освітян

Інформуємо, що вченими НАПН України підготовлено науково-аналітичну працю «Національна доповідь про стан і перспективи розвитку освіти в Україні», де здійснено всебічний аналіз стану і розвитку національної освіти за 30-річний період незалежності України, визначено актуальні проблеми освітньої сфери, запропоновано шляхи модернізації вітчизняної освіти в умовах глобалізації, європейської інтеграції, інноваційного розвитку та національної самоідентифікації. Науковцями ІПООД імені Івана Зязюна НАПН України також підготовлено науково-аналітичну доповідь «Професійна підготовка вчителя: українські реалії, зарубіжний досвід», у якій викладено результати порівняльного аналізу, обґрунтовано висновки і пропозиції щодо вдосконалення професійної підготовки вчителя в Україні в умовах інтеграції в європейський освітній простір. (більше…)

Конкурс «Вікі любить пам’ятки»

8 вересня  за сприяння та організаційної підтримки комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» відбулися дві знакові події для фотоконкурсу Вікі любить пам’ятки / Wiki Loves Monuments Ukraine на Кіровоградщині: тренінг для усіх охочих подати свої роботи на конкурс на базі Гончаренко Центр Кропивницький. education and culture та відкриття в  обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д. І. Чижевського фотовиставки найкращих світлин української частини «Вікі любить пам’ятки 2019» – найбільшого у світі міжнародного фотоконкурсу, представленого громадською організацією «Вікімедіа Україна». (більше…)

Вітаємо!

Вітаємо Голодюк Ларису Степанівну, заступника директора з науково-методичної діяльності, з присудженням обласної педагогічної премії імені В.О. Сухомлинського!
Бажаємо невичерпної енергії, успішної праці та наукових злетів, невтомності у творчому пошуку! Нехай Ваш професійний досвід, інтелектуальний потенціал сприяють реалізації нових сміливих проєктів та задумів, торують шлях до успіху у досягненні нових висот!

Формування правової та громадянської компетентностей учнів у процесі викладання суспільствознавчих дисциплін: сучасні виклики

09 вересня 2021 року відбувся семінар-практикум вчителів основ правознавства та громадянської освіти «Формування правової та громадянської компетентностей учнів у процесі викладання суспільствознавчих дисциплін: сучасні виклики», який було проведено науково-методичною лабораторією КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» (керівник – Черткова Наталія Сергіївна), спільно з навчально-науковою лабораторією суспільствознавчої освіти факультету історії, бізнес -освіти та права ЦДПУ ім. В. Винниченка (керівник – Рябовол Лілія Тарасівна). (більше…)

Прихована історія населених пунктів Південно-східної України козацької доби

08.09.2021 року на базі КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» в рамках навчання за програмою підвищення кваліфікації педагогічних працівників «Розвиток професійних компетентностей вчителів суспільствознавчих дисциплін. Піднапрям: знання фахових методик і технологій викладання суспільствознавчих дисциплін» відбулася зустріч з Кочергіним Ігорем Олександровичем (більше…)

Вітаємо з Днем знань!

Про формат проведення семінарів, тренінгів, майстер-класів, практикумів тощо

Лист КЗ “КОІППО імені Василя Сухомлинського” від 28.08.2021 № 432/04-14 “Про формат проведення семінарів, тренінгів, майстер-класів, практикумів тощо”