Головна » Новини

Категорія: Новини

Оплата за проживання та навчання здійснюється через будь-яке відділення банку у день початку навчання і у день поселення у гуртожиток. За довідками звертатись до навчально-організаційного центру освітньої діяльності:

т. 099-367-39-59


Реєстрація педагогічних працівників області на навчання за програмами підвищення кваліфікації у 2023 році

Об’єктове тренування з цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки, дій у надзвичайних ситуаціях

22 вересня 2022 року в КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» науково-методичною лабораторією основ здоров’я, безпеки життєдіяльності та охорони праці (Тетяна ЖЕЛЄЗНОВА, Світлана БАРСУКОВА) організовано об’єктове тренування з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки, дій у надзвичайних ситуаціях. (більше…)

Про реєстрацію педагогічних працівників області на навчання за програмами підвищення кваліфікації у 2023 році

Лист комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» від 15.09.2022 № 447/04-18 “Про реєстрацію педагогічних працівників області на навчання за програмами підвищення кваліфікації у 2023 році”

Завантажити додаток

Переможці фінального етапу ХІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

З метою піднесення престижу української мови і  літератури  у молодого покоління,   стимулювання   учнівської   та  студентської молоді до  вивчення  рідної  мови,  підвищення   рівня  загальної мовної культури з 2010 року започатковано проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. (більше…)

Інструктивно-методичні рекомендації

Інструктивно-методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу та викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році

Заступник Міністра освіти і науки України на Кіровоградщині 

23 серпня 2022 року напередодні нового 2022/23 навчального року заступник Міністра освіти і науки України Віра РОГОВА відвідала комунальний заклад «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського». У рамках відвідин заступник Міністра ознайомилася з напрямами діяльності та матеріально-технічною базою інституту. (більше…)

«Яка вона, якісна освіта?»

Шановні колеги! Запрошуємо вас до участі у Всеукраїнському челенджі «Яка вона, якісна освіта?» Термін проведення: вересень-листопад 2022 року.

Метою челенджу є обмін досвідом між освітянами, які підтримують розбудову та становлення якісної освіти України, скеровують свою професійну педагогічну майстерність на можливі шляхи підвищення якості освітньої діяльності, постійне вдосконалення яких сприятиме ефективній реалізації Державного стандарту дошкільної освіти та Державного стандарту початкової освіти задля успіху кожної дитини та країни в цілому. (більше…)

Про зміни у графіку підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2022 рік

Лист комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» від 10.05.2022 № 279/04-14 “Про зміни у графіку підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2022 рік”

ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ ВАРІАНТ НМТ – ТРЕНУВАННЯ ОНЛАЙН

Національне мультипредметне тестування відбуватиметься в комп’ютерному форматі. Усім охочим можна потренуватися  виконувати завдання демонстраційного варіанта тесту в спеціальному онлайн-середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. (більше…)

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ В 2022 РОЦІ

Значущість результатів будь-якої діяльності не може бути вище цінності здоров’я та життя працівника.

За оцінками Міжнародної організації праці (МОП), щорічно відбувається понад 270 мільйонів нещасних випадків на виробництві, які ведуть до відсутності на робочому місці протягом більше 3 днів, і від близько 160 мільйонів випадків хвороб без смертельного результату. Кожен день у світі вмирають в результаті нещасних випадків і захворюваності на виробництві близько 5000 осіб, у рік – від 2 до 2,3 мільйона осіб. (більше…)