Головна » Новини » Вітаємо Ганну Дудіч – одного з 50 найкращих учителів світу!

Реквізити

Доводимо до Вашого відома, що змінились банківські реквізити для оплати за навчання на курсах підвищення кваліфікації вчителів та проживання у гуртожитку інституту.

Оплата здійснюється через будь-яке відділення банку у день початку навчання і у день поселення у гуртожиток. За довідками звертатись до навчального відділу -

т. (0522) 24-66-08

Увага!

Доводимо до Вашого відома, що з 1 лютого 2017 року встановлено нові тарифи на оплату за проживання у гуртожитку інституту для слухачів курсів:

(60.00 грн. на добу.)

Вітаємо Ганну Дудіч – одного з 50 найкращих учителів світу!

Ганна Дудіч,  учитель англійської мови гімназії імені Тараса Шевченка м. Кропивницького,  потрапила до рейтингу 50 найкращих педагогів світу і є єдиною представницею України в фіналі всесвітнього конкурсу «Varkey Foundation Global Teacher Prize 2017».

Global Teacher Prize існує вже третій рік і визначає педагога, який зробив власний значний внесок у професію.  Найкращих учителів організатори міжнародного конкурсу обирали з більш ніж 20000 претендентів із 179 країн. На думку організаторів конкурсу, стратегія навчання українського новатора базується на орієнтації на учня і проектний підхід. Разом з учнями Ганна Дудіч експериментує і в процесі навчання активно використовує сучасні інформаційні пристрої та системи Google Class.

У лютому наступного року буде оголошено 10-ку кращих. А у березні в Дубаї відбудеться всесвітня педагогічна конференція, де шляхом таємного голосування журі обере одного переможця – найкращого педагога світу.

Сподіваємось на перемогу нашого вчителя та бажаємо Ганні здоров’я, творчої наснаги та здійснення найзаповітніших мрій.

Інформацію підготувала Ю. Задубняк