Головна » Новини » Відбірковий етап обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021».

Оплата за проживання та навчання здійснюється через будь-яке відділення банку у день початку навчання і у день поселення у гуртожиток. За довідками звертатись до навчально-організаційного центру освітньої діяльності:

т. (0522) 32-11-08

Відбірковий етап обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021».

21-23 грудня відбувся відбірковий етап другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021».

Всеукраїнський конкурс «Учитель року» є конкурсом професійної майстерності вчителів, який проводиться на державному рівні на виконання Указу Президента України від 29 червня 1995 року № 489 «Про всеукраїнський конкурс «Учитель року», з метою підвищення престижності професії вчителя в суспільстві.

Завданнями конкурсу є: виявлення та підтримка талановитих педагогічних працівників, поширення кращого педагогічного досвіду; розвиток творчого потенціалу вчителя та підвищення його професійної майстерності; сприяння самореалізації вчителя.

У цьогорічному конкурсі брали участь керівники закладів загальної середньої освіти, учителі математики, української мови та літератури, трудового навчання. Вперше на обласному рівні конкурс проводився у дистанційному форматі. Новий досвід для усіх учасників та членів фахового журі.

Членами фахових журі стали найдосвідченіші представники закладів загальної середньої освіти (Приютівська ОТГ, Маловисківський район, Олександрівський район, Новомиргородський район, Долинський район, місто Знам’янка, місто Кропивницький), Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського», переможці і лауреати конкурсу минулих років.

Голови фахових журі:

номінація «Керівник закладу освіти» – ЛИТВИН Людмила Іванівна, директор комунального закладу «Олександрівське навчально-виховне об’єднання № 1» Олександрівської районної ради Кіровоградської області, кандидат педагогічних наук;

номінація «Українська мова та література» – МИХИДА Сергій Павлович, проректор з наукової роботи Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, професор кафедри української та зарубіжної літератури, доктор філологічних наук, професор;

номінація «Математика» – СКРИПКА Ганна Володимирівна, старший викладач кафедри теорії і методики середньої освіти комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського», кандидат педагогічних наук;

номінація «Трудове навчання» – БУРТОВИЙ Сергій Вікторович, завідувач кафедри теорії і методики середньої освіти комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського», кандидат педагогічних наук.

Учасниками відбіркового етапу другого (обласного) туру стали педагоги із: Бобринецького району (3); міста Кропивницького (3); Компаніївської ОТГ (2); Новгородківського району (2); Петрівського району (2); Соколівської ОТГ (2); Голованівського району (1); Добровеличківського району (1); Кропивницького району (1); Маловисківського району (1); Новомиргородського району (1); Новоукраїнського району (1); Олександрівського району (1); Олександрійського району (1); Первозванівської ОТГ (1); Приютівської ОТГ (1); міста Знам’янки (1); міста Олександрії (1); міста Світловодська (1).

Упродовж трьох днів тривали конкурсні випробування:

номінація «Керівник закладу освіти» – – «Управлінський практикум», «Управлінська задача»;

номінація «Українська мова та література» – «Аналіз поетичного твору», «Дистанційний урок»;

номінація «Математика» – «Дистанційний урок», «Контрольна робота»;

номінація «Трудове навчання» – «Дистанційний урок», «Дорожня карта творчого проєкту».

За результатами конкурсних випробувань відбіркового етапу другого (обласного) туру конкурсу та на підставі рішення журі у кожній номінації визначили по 3 конкурсантів, які набрали найбільшу кількість балів та продовжують змагання у фінальному етапі:

Номінація «Керівник закладу освіти»

КУРЛОВА Оксана Михайлівна, директор, комунальний заклад «Первозванівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад» Первозванівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області;

КРАВЧЕНКО Надія Станіславівна, директор, комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання № 6 «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання «Натхнення» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»;

ШУЛЬГА Руслан Юрійович, директор, навчально-виховний комплекс «Ліцей інформаційних технологій-спеціалізована школа ІІ ступеня» Олександрійської міської ради Кіровоградської області.

Номінація «Українська мова та література»

МЕЛЬНИК Ірина Петрівна, вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури, комунальний заклад «Ліцей «Науковий» Міської ради міста Кропивницького»;

НІКУЛІНА Наталія Олександрівна, вчитель української мови та літератури, Косівське навчально-виховне об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – позашкільний центр» Олександрійської районної ради Кіровоградської області

ВОРОНА Юлія Вікторівна, вчитель української мови та літератури, навчально-виховне об’єднання «Новомиргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – дошкільний навчальний заклад» Новомиргородської районної ради Кіровоградської області

Номінація «Математика»

САВІЦЬКА Ірина Володимирівна, вчитель математики, Вільненський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Кропивницької районної ради;

ЦВЕТІК Ольга Іванівна, вчитель математики та інформатики, Олексіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бобринецької районної ради Кіровоградської області;

ГРЕБЕНЮК Юрій Володимирович, вчитель математики та фізики, Цвітненська філія комунального закладу «Красносільське навчально-виховне об’єднання» Олександрівської районної ради Кіровоградської області.

Номінація «Трудове навчання»

ПРОША Антоніна Валеріївна, вчитель трудового навчання, навчально-виховний комплекс «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей» Знам’янської міської ради Кіровоградської області;

КОЛІСНИК Роман Вікторович, вчитель трудового навчання та технологій, комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей № 19 – позашкільний центр» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»;

КУЗІК Олена Андріївна, вчитель трудового навчання та інформатики, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Світловодської міської ради Кіровоградської області.

Вітаємо педагогів і бажаємо перемоги у фінальному етапі другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021»!!!