Головна » Новини » Відбірковий етап обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Оплата за проживання та навчання здійснюється через будь-яке відділення банку у день початку навчання і у день поселення у гуртожиток. За довідками звертатись до навчально-організаційного центру освітньої діяльності:

т. (0522) 32-11-08

Відбірковий етап обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

17-18 грудня пройшов відбірковий етап другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020». Церемонія урочистого відкриття відбулася на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського».

Учасників привітала Людмила Корецька, директор комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» та Лариса Голодюк, заступник директора з науково-методичної діяльності цієї ж установи.

Упродовж двох днів тривали конкурсні випробування:

номінація «Зарубіжна література» – «Методичний практикум», «Практична робота», «Тестування»;

номінація «Історія» – «Методичний експромт», «Практична робота», «Тестування»;

номінація «Образотворче мистецтво» – «Методичний практикум», «Практична робота», «Тестування»;

номінація «Початкова освіта» – «Методичний експромт», «Практична робота», «Тестування»;

номінація «Хімія» – «Контрольна робота», «Методичний практикум», «Практична робота».

Фахові журі визначили трійку кращих учителів у кожній номінації:

Номінація «Зарубіжна література»

Кравченко Альона Сергіївна, вчитель зарубіжної літератури та англійської мови, комунальний заклад «Петрівське навчально-виховне об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Петрівської районної ради Кіровоградської області;

Шевченко Наталя Олександрівна, вчитель зарубіжної літератури,  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області;

Ніколенко Лілія Анатоліївна, вчитель зарубіжної літератури, комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» Бобринецької міської ради Кіровоградської області.

Номінація «Історія»

Чучаєв Олександр Володимирович, вчитель історії, директор, Благовіщенський навчально-виховний комплекс № 2 «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти «Дивоцвіт» Благовіщенської районної ради;

Колісніченко Сергій Володимирович, вчитель історії, директор, Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Помічнянської міської ради Кіровоградської області;

Коломоєць Сергій Дмитрович, вчитель історії, Улянівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Олександрійської районної ради Кіровоградської області.

Номінація «Образотворче мистецтво»

Орлова Анна Вікторівна, вчитель образотворчого мистецтва, комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» Бобринецької міської ради Кіровоградської області;

Рябуха Світлана Миколаївна, вчитель початкових класів та образотворчого мистецтва, комунальний заклад «Великосеверинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Позашкільний центр» Великосеверинівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області;

Фролова Ольга Миколаївна, вчитель образотворчого мистецтва, заступник директора, Бережинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Кропивницької районної ради.

Номінація «Початкова освіта»

Гнучих Аліна Сергіївна, вчитель початкових класів, Луганська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Петрівської районної ради Кіровоградської області;

Іванова Інна Володимирівна, вчитель початкових класів, Івано-Благодатненський навчально-виховний комплекс «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Кропивницької районної ради;

Росчислав Тетяна Вікторівна, вчитель початкових класів, комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 20 – дитячий юнацький центр «Сузір’я» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».

Номінація «Хімія»

Мажара Аліна Олегівна, вчитель хімії та біології, комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання І-ІІІ ступенів «Науковий ліцей Міської ради міста Кропивницького Кіровоградської області»;

Маленко Оксана Георгіївна, вчитель хімії та біології, Аджамський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Кропивницької районної ради;

Майданник Оксана Петрівна, вчитель хімії, Олександрівська філія комунального закладу «Олександрівське навчально-виховне об’єднання № 1» Олександрівської районної ради Кіровоградської області

Вітаємо педагогів і бажаємо перемоги у фінальному етапі другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»!!!