Головна » Новини » Відбірковий етап другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Оплата за проживання та навчання здійснюється через будь-яке відділення банку у день початку навчання і у день поселення у гуртожиток. За довідками звертатись до навчально-організаційного центру освітньої діяльності:

т. (0522) 24-66-08

Відбірковий етап другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

26-27 грудня пройшов відбірковий етап другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019». Церемонія урочистого відкриття відбулася на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського».

Учасників привітав Василь Михайлович Нудний, заступник директора з навчально-організаційної діяльності комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» та Лариса Степанівна Голодюк, заступник директора з науково-методичної діяльності цієї ж установи.

Упродовж двох днів тривали конкурсні випробування: тестування «Фахова майстерність», «Практична робота», «Методичний практикум».

Цьогоріч професійне змагання кращих педагогів України відбувається у п’яти номінаціях: «Вчитель інклюзивного класу», «Географія», «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я» та «Французька мова».

Фахові журі визначили у кожній номінації п’ятірку кращих учителів відбіркового етапу другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у Кіровоградській області:

 

Номінація «Вчитель інклюзивного класу»

Андрєєва Наталія Дмитрівна, учитель початкових класів, навчально-виховний комплекс «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – гімназія» Знам’янської міської ради Кіровоградської області (461,33 б.).

Астанова Олена Олександрівна, учитель початкових класів, комунальний заклад «Миколаївське навчально-виховне об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Кіровоградської районної ради Кіровоградської області (434,17 б.).

Рогова Наталя Тимофіївна, учитель початкових класів, Солгутівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Гайворонського району Кіровоградської області (370 б.).

Катана Валентина Дмитрівна, учитель початкових класів, Мар’янівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Маловисківської районної ради Кіровоградської області (355,17 б.).

Бабка Світлана Володимирівна, учитель початкових класів, Войнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Олександрійської районної ради Кіровоградської області (332 б.).

Номінація «Географія»

Реут Катерина Петрівна, учитель географії, комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання – «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №31 з гімназійними класами, центр дитячої та юнацької творчості «Сузір’я» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» (282 б.).

Клименко Лілія Борисівна, учитель географії, Созонівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Кіровоградської районної державної адміністрації Кіровоградської області (258 б.).

Гончарова Вікторія Анатоліївна, учитель географії, Златопільська гімназія м. Новомиргорода Новомиргородської районної ради Кіровоградської області (239,5 б.).

Синєок Руслан Сергійович, учитель географії, завідувач філії, Вишняківська загальноосвітня філія Комунального закладу «Карлівське навчально-виховне об’єднання» Соколівської сільської ради, Кіровоградського району, Кіровоградської області (235,5 б.).

Тiрон Сергiй Геннадiйович, учитель географії, Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області (229,5 б.).

Номінація «Захист Вітчизни»

Муржак Сергій Олексійович, учитель предмета «Захист Вітчизни», комунальний заклад «Хащуватський ліцей» Гайворонської районної ради Кіровоградської області (203,25 б.).

Горбачов Олег Ілліч, учитель предмета «Захист Вітчизни», Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Євгена Степановича Помічнянської міської ради Кіровоградської області (200,75 б.).

Нетребенко Олексій Олександрович, учитель предмета «Захист Вітчизни», комунальний заклад «Карлівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Позашкільний центр» Соколівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області» (184,75 б.).

Шолудько Петро Михайлович, викладач предмета «Захист Вітчизни», Регіональний центр професійної освіти ім. О.С. Єгорова (202 б.).

Ващеня Петро Анатолійович, учитель предмета «Захист Вітчизни», директор школи, Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Компаніївської районної ради Кіровоградської області (184,75 б.).

Номінація «Основи здоров’я»

Гридасова Ірина Ігорівна, учитель предмета «Основи здоров’я», учитель початкових класів, Петрівська загальноосвітня школа І ступеня, філія комунального закладу «Петрівське навчально-виховне об’єднання» загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів – гімназія» Петрівської районної ради Кіровоградської області (710 б.).

Форостяна Вікторія Іванівна, учитель предмета «Основи здоров’я», комунальний заклад «Гайворонський ліцей №1» Гайворонської районної ради Кіровоградської області (707,4 б.).

Узлова Тетяна Юріївна, учитель предмета «Основи здоров’я», учитель української мови та літератури, Олександрійський загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 10 Олександрійської міської ради (699,6 б.).

Чубенко Ольга Володимирівна, учитель предмета «Основи здоров’я», учитель початкових класів, комунальний заклад «Верблюзький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» Новгородківської районної ради Кіровоградської області (672,8 б.).

Кондратюк Ольга Іванівна, учитель предмета «Основи здоров’я», заступник завідувача філії, філія навчально-виховного комплексу «Голованівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім Т.Г.Шевченка – гімназія «Межирічківська загальноосвітня школа» (649 б.).

Номінація «Французька мова»

Профатило Ірина Іванівна, учитель французької мови, комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання № 6 «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання «Натхнення» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» (195 б.).

Патлач Галина Олександрівна, учитель французької мови, комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання № 6 «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання «Натхнення» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» (185 б.).

Шпак Світлана Миколаївна, учитель французької мови, комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання № 6 «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання «Натхнення» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» (144 б.).

Вітаємо і бажаємо учасникам перемоги у фінальному етапі другого (обласного)туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»!!!