Головна » Новини » Тренінг для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти

Оплата за проживання та навчання здійснюється через будь-яке відділення банку у день початку навчання і у день поселення у гуртожиток. За довідками звертатись до навчально-організаційного центру освітньої діяльності:

т. 099-367-39-59

Тренінг для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти

16 квітня 2019 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» відбувся тренінг для педагогічних працівників ЗДО з проблеми «Інформаційно-розвивальний простір закладів дошкільної освіти»
(керівники Гагаріна Н.П., Скуренко С.Л.).

Програма тренінгу передбачала стимулювання інтелектуального і творчого пошуку педагогів ЗДО, розвиток вміння бачити проблеми та шляхи їх розв’язання, здійснювати модернізацію форм, методів навчання та виховання дітей дошкільного віку.

У тренінгу взяли участь: Гагаріна Н.П., старший викладач кафедри дошкільної та початкової освіти КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», кандидат педагогічних наук; Скуренко С.Л., методист кафедри дошкільної та початкової освіти КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», педагогічні працівники ЗДО області.

Під час  тренінгу було висвітлено та опрацьовано:

-сутність та зміст поняття «інформаційно-розвивальний простір»;

– складові сучасного розвивального простору в ЗДО;

– сучасні аспекти формування пізнавальної компетентності педагогів ЗДО;

– ігрові дидактичні посібники «Танграм», «Геоборд», описові схеми, таблиці, сигнальні картки;

-шляхи реалізації принципу інтеграції в системі дошкільної освіти.

Учасники тренінгу мали змогу відпрацювати  застосування технології сторітелінгу, створення мовних розповідей, роботу в парах, підгрупах, за опорними словами, схемами та інше.

Рефлексією тренінгу була вправа, під час якої  висловлювались  думки з приводу застосування складових інформаційно-розвивального простору у закладах дошкільної освіти. Учасники дійшли висновку, що успіх гарантовано спільною діяльністю керівництва ЗДО, творчими вихователями та небайдужими батьками.

Інформацію підготували: старший викладач кафедри дошкільної та початкової освіти Гагаріна Н.П., методист кафедри дошкільної та початкової освіти Скуренко С.Л.