Головна » Новини » Репортаж четвертого дня ХХХVІI Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Реквізити

Доводимо до Вашого відома, що змінились банківські реквізити для оплати за навчання на курсах підвищення кваліфікації вчителів та проживання у гуртожитку інституту.

Оплата здійснюється через будь-яке відділення банку у день початку навчання і у день поселення у гуртожиток. За довідками звертатись до навчального відділу -

т. (0522) 24-66-08

Увага!

Доводимо до Вашого відома, що з 1 лютого 2017 року встановлено нові тарифи на оплату за проживання у гуртожитку інституту для слухачів курсів:

(60.00 грн. на добу.)

Репортаж четвертого дня ХХХVІI Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

bio1631 березня учасники олімпіади мали можливість ознайомитися із попередніми результатами ХХХVІI Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології та поспілкуватися із членами журі на базі комунального закладу «НВО № 25 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, природничо-математичний ліцей, центр позашкільного виховання «Ліра» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області». Сьогодні відбувся прийом та розгляд апеляційних заяв.

З 14.00 до 16.00 проведено відбірковий тур для формування команди України з метою участі в Міжнародній олімпіаді з біології.

Для учасників олімпіади організовано вечір відпочинку у нічному клубі «Провокатор».

Для членів журі й оргкомітету олімпіади проведені екскурсії до Кіровоградського обласного краєзнавчого музею та музейної кімнати з історії освіти Кіровоградщини комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського».

Відбулися зустрічі з директором Кіровоградського обласного НВК (гімназія-інтернат – школа мистецтв), народним артистом, професором А.Коротковим та викладачами природничо-географічного факультету КДПУ імені Володимира Винниченка.