Головна » Новини » Обласна творча група керівників методичних об’єднань педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів

Оплата за проживання та навчання здійснюється через будь-яке відділення банку у день початку навчання і у день поселення у гуртожиток. За довідками звертатись до навчально-організаційного центру освітньої діяльності:

т. 099-367-39-59


Обласна творча група керівників методичних об’єднань педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів

pb08037308 листопада 2016 року відбулося засідання обласної творчої групи керівників методичних об’єднань педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів з проблеми «Патріотичне виховання дошкільників засобами краєзнавчої роботи та музейної педагогіки».

У роботі творчої групи взяли участь: завідувач кафедри дошкільної та початкової освіти, кандидат педагогічних наук, доцент Тарапака Н.В., старший викладач кафедри дошкільної та початкової освіти, кандидат педагогічних наук Гагаріна Н.П., завідувач науково-методичної лабораторії виховної роботи і формування культури здоров’я, кандидат педагогічних наук Міцай Ю.В.,  старший викладач кафедри теорії і методики середньої освіти, кандидат історичних наук Митрофаненко Ю.С.

Міцай Ю.В. розкрила питання патріотизму як цінності та основи розвитку особистості. Митрофаненко Ю.С. висвітлив шляхи реалізації української національної ідеї в системі формування патріотичних почуттів у дітей дошкільного віку.

У ході проведення круглого столу (Тарапака Н.В., Гагаріна Н.П.)  відбулося обговорення  методичних аспектів краєзнавчої роботи в дошкільному закладі. Члени творчої групи мали змогу висловити власне бачення проблеми, обмінятись думками реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, презентували власний досвід роботи з даного напряму. Результативним стало проведення тренінгових вправ, а саме: педагоги називали особливість рідного краю, історичні видатні місця та постаті; створювали інтелектуальну карту України та ін.

pb080382

Значну увагу  було приділено розробленню методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у дітей дошкільного віку засобами краєзнавчої роботи та музейної педагогіки.

pb080373

Під час підведення підсумків роботи творчої групи педагоги відзначили актуальність тематики засідання в умовах суспільно-політичних реалій в Україні, поповнення методичних надбань та практичну спрямованість отриманої інформації.

Інформацію підготувала старший викладач кафедри дошкільної та початкової освіти, кандидат педагогічних наук Гагаріна Н.П.