Головна » Новини » «Педагогічний вісник» (2009, №3-4)

Оплата за проживання та навчання здійснюється через будь-яке відділення банку у день початку навчання і у день поселення у гуртожиток. За довідками звертатись до навчально-організаційного центру освітньої діяльності:

т. 099-367-39-59

«Педагогічний вісник» (2009, №3-4)

 Побачив світ подвійний номер журналу «Педагогічний вісник» (2009, №3-4), в якому висвітлено ряд актуальних проблем педагогічної науки та освітянської практики.
Привертають увагу матеріали про Всеукраїнську науково-методичну конференцію «Стан і перспективи апробації шкільної навчальної літератури», що відбулася 28-29 жовтня 2009 року на базі нашого інституту.
     Здобутки в інноваційній діяльності й проектних технологіях означені у статтях вчителів олександрійського Ліцею інформаційних технологій.
     Про значення й використання педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського, І.Г.Ткаченка, С.Г.Максютіна розповідають А.Рацул, А.Іванко, Н.Щербина.
     Інші матеріали присвячені передовому педагогічному досвіду у навчанні й вихованні учнівської молоді, вдосконаленню методичної роботи, підвищенню майстерності вчителів.
     Як завжди, є низка краєзнавчих досліджень.

    


Коментарів немає