Головна » Новини » Фахові журі визначили п’ятірку кращих учителів області у кожній номінації на відбірковому етапі ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017»

Оплата за проживання та навчання здійснюється через будь-яке відділення банку у день початку навчання і у день поселення у гуртожиток. За довідками звертатись до навчально-організаційного центру освітньої діяльності:

т. 099-367-39-59

Фахові журі визначили п’ятірку кращих учителів області у кожній номінації на відбірковому етапі ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017»

25-26 січня 2017 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» та базових загальноосвітніх закладів міста Кропивницького відбувся відбірковий етап ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» у номінаціях «Біологія», «Інформатика», «Музичне мистецтво» та «Початкова освіта».

За загальною сумою балів усіх конкурсних випробувань члени фахового журі визначили п’ять учасників у кожній номінації, які братимуть участь у фінальному етапі ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017», а саме:

Номінація «Біологія»

Хоменко Вікторія Олексіївна, учитель хімії та біології комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області імені Олени Журливої»;

Горпинко Олена Олександрівна, учитель біології Олександрійського навчально-виховного комплексу (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей) Олександрійської міської ради Кіровоградської області;

Колеснік Тетяна Іванівна, учитель біології навчально-виховного комплексу «Гайворонська гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» Кіровоградської області;

Сакалош Людмила Василівна, учитель біології комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» Бобринецької міської ради Кіровоградської області;

Єрушева Світлана Олександрівна, учитель географії, біології та природознавства комунального закладу «Петрівське навчально-виховне об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Петрівської районної ради Кіровоградської області.

Номінація «Інформатика»

Жабчіц Ярослав Валерійович, учитель інформатики навчально-виховного комплексу «Перегонівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Голованівської районної ради Кіровоградської області;

Дробот Ігор Леонідович, учитель інформатики навчально-виховного комплексу «Ліцей інформаційних технологій – спеціалізована школа ІІ ступеня» Олександрійської міської ради Кіровоградської області;

Криволапова Валентина Дмитрівна, учитель інформатики Созонівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад» Кіровоградської районної державної адміністрації Кіровоградської області;

Хащевацька Інна Вікторівна, учитель інформатики навчально-виховного комплексу «Кіровоградський колегіум – спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр естетичного виховання» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області;

Лютинська Марина Олександрівна, учитель інформатики загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Солгутове Гайворонського району Кіровоградської області.

Номінація «Музичне мистецтво»

Мельник Тетяна Антонівна, заступник директора з виховної роботи, учитель музичного мистецтва загальноосвітньої школи № 5 Світловодської міської ради Кіровоградської області;

Малова Олена Іванівна, учитель музичного мистецтва Онуфріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Онуфріївської районної ради Кіровоградської області;

Корінь Олена Вікторівна, учитель музичного мистецтва навчально-виховного комплексу «Ліцей інформаційних технологій – спеціалізована школа ІІ ступеня» Олександрійської міської ради Кіровоградської області;

Ломака Ніна Андріївна, учитель музичного мистецтва Димитровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Устинівської районної державної адміністрації Кіровоградської області;

Криворучко Тетяна Михайлівна, учитель музичного мистецтва загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Вікнина Гайворонського району Кіровоградської області.

Номінація «Початкова освіта»

Кріпака Світлана Василівна, учитель початкових класів загальноосвітньої школи І ступеня «Мрія» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області;

Дем’янчик Наталія Миколаївна, учитель початкових класів Маловисківської загальноосвітньої школи № 4 І-ІІІ ступенів Маловисківської міської ради Кіровоградської області;

Гутнєва Світлана Володимирівна, учитель початкових класів загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 15 Олександрійської міської ради Кіровоградської області;

Дюдюнова Тамара Андріївна, учитель початкових класів Олександрівського навчально-виховного комплексу комунального закладу «Олександрівське навчально-виховне об’єднання № 2» Олександрівської районної ради Кіровоградської області;

Маслій Валентина Олександрівна, учитель початкових класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт. Завалля Гайворонського району Кіровоградської області.

Вітаємо учасників конкурсу, колективи загальноосвітніх навчальних закладів, у яких працюють кращі учителі області, та колективи районних (міських) методичних кабінетів (центрів), які виявили і зростили талановитих педагогів.

Інформацію підготувала Л.Голодюк