Головна » Новини » Обласний семінар-практикум регіональних координаторів Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер»

Оплата за проживання та навчання здійснюється через будь-яке відділення банку у день початку навчання і у день поселення у гуртожиток. За довідками звертатись до навчально-організаційного центру освітньої діяльності:

т. 099-367-39-59

Обласний семінар-практикум регіональних координаторів Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер»

  27 серпня 2013 р. відбувся обласний семінар-практикум регіональних координаторів Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер». Основною метою семінару стало обговорення та аналіз ефективності системи координації конкурсу, ознайомлення зі змінами та доповненнями до Положення про проведення конкурсу, відзначення найкращих координаторів. У рамках семінару було проведено практичне заняття, на якому учасники в тренінговому режимі спробували спроектувати задачі різних типів та рівнів складності для найменшої вікової категорії «Бобреняточко» (2-3 клас).

Завантажити рейтинг районів за участю

Завантажити нове положення про конкурс 

 


Коментарів немає