Головна » Новини » Зустріч слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів української мови і літератури та світової літератури з сучасним українським письменником.

Оплата за проживання та навчання здійснюється через будь-яке відділення банку у день початку навчання і у день поселення у гуртожиток. За довідками звертатись до навчально-організаційного центру освітньої діяльності:

т. 099-367-39-59

Зустріч слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів української мови і літератури та світової літератури з сучасним українським письменником.

06.11.2012 року відбулася зустріч слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів української мови і літератури та світової літератури з сучасним українським письменником, лауреатом літературних премій Степаном Процюком. У ході зустрічі презентовано новий роман у жанрі психобіографії «Маски опадають повільно». Це черговий експеримент у сучасній українській літературі, смілива спроба психоаналітичної інтерпретації життя Володимира Винниченка, знакової постаті в історії українства. А також твір про Василя Стефаника – «Троянда ритуального болю».

 

 

 

 

 

 


Коментарів немає