Головна » Новини » Зустріч слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів української мови і літератури з сучасними українськими письменниками.

Оплата за проживання та навчання здійснюється через будь-яке відділення банку у день початку навчання і у день поселення у гуртожиток. За довідками звертатись до навчально-організаційного центру освітньої діяльності:

т. 099-367-39-59

Зустріч слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів української мови і літератури з сучасними українськими письменниками.

 

 08.11.2012 року відбулася зустріч слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів української мови і літератури з сучасними українськими письменниками.Олександр Косенко український поет, член бюро Кіровоградського літературного об’єднання «Степ», Володимир Шовкошитний автор  роману-дилогії «Кров – свята», присвяченого діяльності Української повстанської армії під час Другої світової війни,  Євген Баран літературний критик, літературознавець, Станіслав Бондаренко поет, журналіст. заступник головного редактора газети Національної спілки письменників «Літературна Україна». Митці познайомили слухачів зі своєю творчість та презентували нові видання. 

 

 

 

 

 

 

 


Коментарів немає