Головна » Новини » Відкриття фінального етапу Х Всеукраїнського учнівського турніру юних географів

Оплата за проживання та навчання здійснюється через будь-яке відділення банку у день початку навчання і у день поселення у гуртожиток. За довідками звертатись до навчально-організаційного центру освітньої діяльності:

т. 099-367-39-59

Відкриття фінального етапу Х Всеукраїнського учнівського турніру юних географів

  27 жовтня 2014 року в  актовій залі Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв) відбулось урочисте відкриття фінального етапу Х Всеукраїнського учнівського турніру юних географів.

Уже вдесяте збираються юні географи України, з того часу як у грудні 2005 року в Одесі пройшов перший Всеукраїнський турнір.

Сьогодні центр України радо зустрічає учасників турніру з Полісся і Слобожанщини, Галичини і Прикарпаття, Наддніпрянщини та Південної України.  

Турнір проводиться за олімпійською системою у три етапи: чвертьфінал, півфінал та фінал. До півфіналу потраплять лише команди–переможці чвертьфіналів.

Протягом чотирьох днів 14 командам-учасницям доведеться у формі рольової гри розв’язувати складні географічні задачі, формулювати твердження та захищати власну думку в наукових дискусіях.

За дорученням оргкомітету фінальний етап X Всеукраїнського учнівського турніру юних географів відкрила директор департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації Ельза Володимирівна Лещенко.

 

Із вітальним словом до учасників турніру звернувся головний спеціаліст Міністерства освіти і науки України Роман Васильович Гладковський.

 

Учасники та гості заходу щиро вітали команди:

1. Збірну команду Волинської області “Оріон”.

Капітан – Іванна Якімчук, керівник команди – Анна Михайлівна Супрунець.

2. Команду «Geo-style» комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 47 з поглибленим вивченням іноземних мов та фізико-математичного профілю» м. Дніпропетровська.

Капітан – Андрій Засенко. Керівник – Ірина Олександрівна Токарева.

3. Команду «Воля» комунального закладу освіти середньої загальноосвітньої школи № 3 з профільними класами імені Миколи Островського м. Жовті Води Дніпропетровської області.

Капітан – Аліна Сидор, керівник – Ганна Миколаївна Башлик.

4. Збірну команду «Епіцентр» м. Бердичів Житомирської області.

Капітан – Олена Педик, керівник команди – Надія Ліферівна Замориленко.

5. Команду «Грінвіч-тайм» Івано-Франківської області.

Капітан – Юрій Сеник, керівник команди – Ольга Євгенівна Яремко.

6. Команду «ЛіБіАтГруп» загальноосвітньої школи № 6 Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області.

Капітан – Павло Гальченко, керівник – Лариса Володимирівна Гальченко.

7. Збірну команду «Бузьки» Буського району Львівської області.

Капітан – Анастасія Скоп, керівник – Ірина Петрівна Гораєцька.

8. Команду «БЕМЗ» Миколаївської гімназії № 2.

Капітан – Ольга Войтенко, керівники – Корольова Олена Андріївна та Голубок Іван Володимирович.

9. Команду «Фенікс» Вознесенської гімназії № 1 Миколаївської області.

Капітан – Віолетта Карпенко, керівник – Наталія Миколаївна Чебану.

10. Команду “Бурштин” комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» Рівненської обласної ради.

Капітан – Владислав Войтович, керівник – Лілія Степанівна Дащук.

11. Команду «5-й мегаполіс» Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Харківської міської ради Харківської області.

Капітан – Капітоліна Колобова, керівник – Галина Дмитрівна Довгань.

12. Команду «Бриз» Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №80 Харківської міської ради Харківської області.

Капітан – Марк Бравер, керівник – Наталія Станіславівна Колосова.

13. Збірну команду «36-й меридіан» м. Харків.

Капітан – Ярослав Зеленюк, керівник – Маргарита Львівна Обод.

14. Збірну команду «Еверест» м. Харків.

Капітан – Олег Філатов, керівники – Наталія Леонідівна Первишева та Олена Василівна Камишова.

Ведучі заходу  представили високоповажне журі, члени якого на всіх етапах напруженого змагання максимально виважено, об’єктивно, доброзичливо будуть оцінювати команди та визначатимуть переможців турніру:

1. Олійник

Ярослав Богданович

декан Київського національного університету імені Тараса Шевченка, професор, доктор економічних наук; голова журі турніру

 

2. Мельничук

Михайло Михайлович

декан Волинського національного університету  імені Лесі Українки, доцент, кандидат географічних наук; заступник голови журі турніру

 

3. Руденко

Валерій Петрович

 

декан Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, професор, доктор географічних наук; заступник голови журі турніру

 

4. Кривульченко

Анатолій Іванович

 

завідувач кафедри Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, доктор географічних наук; заступник голови журі турніру

 

5. Біланюк

Володимир Іванович

декан Львівського національного університету імені Івана Франка, кандидат географічних наук

 

6. Вітенко

Ігор Михайлович

викладач Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат географічних наук

 

7. Гілецький

Йосип Романович

доцент Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, кандидат географічних наук

 

8. Гільберг

Тетяна Георгіївна

завідувач кафедри Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доцент, кандидат географічних наук

9. Гелевера

Ольга Федорівна

доцент кафедри Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, кандидат географічних наук

 

10. Глюдзик

Галина Богданівна

методист Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти

 

11. Горбач

Алла Євгеніївна

вчитель навчально-виховного комплексу «Нововолинська спеціалізована школа                        І-ІІІ ступенів № 1 – колегіум» Нововолинської міської ради Волинської області

 

12. Даценко

Людмила Миколаївна

завідувач кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка, професор, доктор географічних наук

 

13. Даценко

Олександр Васильович

методист методичного кабінету відділу освіти Олександрійської районної державної адміністрації Кіровоградської області

 

14. Денисик

Григорій Іванович

 

завідувач кафедри Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, професор, доктор географічних наук

15. Дмитриков

Олег Олександрович

вчитель географії Харківської гімназії № 47 Харківської міської ради Харківської області

 

16. Капіруліна

Світлана Леонідівна

старший викладач Київського міського педагогічного університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук

 

17. Кирилюк

Леонід Миколайович

доцент Вінницького державного педагогічного університету, кандидат географічних наук

 

18. Ковальчук

Марія Михайлівна

 

вчитель географії навчально-виховного комплексу «Долинська гімназія – загальноосвітня школа I-III ступенів № 3» Кіровоградської області

 

19. Мельник

Антоніна Миколаївна

вчитель географії Аджамської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кіровоградської районної державної адміністрації Кіровоградської області

 

20. Мирза-Сіденко

Валентина Миколаївна

доцент кафедри географії та геоекології Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, кандидат біологічних наук

 

21. Паламарчук

Лариса Борисівна

професор Київського педагогічного університету імені Бориса Грінченка, доктор педагогічних наук

 

22. Панич

Наталія Дмитрівна

директор Коблевської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Миколаївської області

 

23. Панкевич

Валентина Іванівна

вчитель географії навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей» Знам’янської міської ради Кіровоградської області

 

24. Пасько

Володимир Федосійович

доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат географічних наук

 

25. Романів

Андрій Степанович

доцент Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, кандидат географічних наук

 

26. Савлук

Галина Іванівна

вчитель географії Суботцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Знам’янської районної ради Кіровоградської області

 

27. Семенюк

Лариса Леонтіївна

доцент кафедри Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, кандидат географічних наук

28. Слюсар

Ольга Іванівна

 

методист Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

29. Сюткін

Сергій Іванович

доцент Сумського державного педагогічного університету, кандидат географічних наук

 

30. Філончук

Зоя Володимирівна

завідувач науково-методичної лабораторії Південноукраїнського регіонального інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів, кандидат педагогічних наук

 

31. Чернега

Петро Іванович

доцент Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, кандидат географічних наук

 

32. Шоробура

Інна Михайлівна

ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, професор, доктор педагогічних наук

 

33. Яковлєва
Надія Богданівна

вчитель географії комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання природничо-економіко-правовий ліцей – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8 – позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»

З вітальним словом до учасників  звернувся голова журі фінального етапу Х Всеукраїнського учнівського турніру юних географів Ярослав Богданович Олійник, декан Київського національного університету імені Тараса Шевченка, професор, доктор економічних наук.

 

Інформаційну підтримку проведення турніру здійснюватиме науково-методичний журнал «Географія та основи економіки в рідній школі», головний редактор – Микола Павлович Задорожній та всеукраїнська газета «Географія. Краєзнавство. Туризм», головний редактор –  Василь Степанович Серебрій.

Надовго пам’ятатимуть учасники заходу дивовижну «Подорож планетою Земля»!

Музично-хореографічну подорож планетою Земля підготували творчі колективи Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості:

– народний художній колектив хореографічний ансамбль «Росинка», керівник – Заслужений працівник культури України, Відмінник освіти України Галина Чайковська;

– зразковий художній колектив студія сучасної естрадної дитячої пісні «Вікторія», керівник – Відмінник освіти України Вікторія Гаваза;

– зразковий художній колектив студія вокального мистецтва «Антарес», керівник – Олена Дороганич.

– народний художній колектив оркестр духових інструментів «Зміна», художній керівник – Олександр Ніщеменко.

 

Після завершення урочистостей  проведено  жеребкування для учасників турніру, яку провів член оргкомітету турніру Юрій Володимирович Лис, завідувач кабінету Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

 

Турнір стартував! Нехай для кожного з школярів участь у фінальному етапі Всеукраїнського турніру з географії стане початком наукових пошуків та цікавих відкриттів.


Коментарів немає