Головна » Новини » 8-9 грудня 2009 року відбувся обласний семінар завідуючих методичними кабінетами (центрами)

Оплата за проживання та навчання здійснюється через будь-яке відділення банку у день початку навчання і у день поселення у гуртожиток. За довідками звертатись до навчально-організаційного центру освітньої діяльності:

т. 099-367-39-59

8-9 грудня 2009 року відбувся обласний семінар завідуючих методичними кабінетами (центрами)

    8-9 грудня 2009 року відбувся обласний семінар завідуючих методичними кабінетами  (центрами)   відділів та управлінь освіти райдержадміністрацій, міських рад з проблеми «Роль районного, міського методичного кабінету (центру) в підготовці педагогічних кадрів до створення ефективних виховних систем».

 

 

 

 

      У невимушеній обстановці учасники семінару були ознайомлені з основними тенденціями    побудови нових систем виховання школярів на сучасному етапі. 
 Практична частина заходу, яка проходила на базі Новомиргородського району, дала слухачам  можливість взяти участь у засіданні-тренінгу районного методичного об’єднання голів ШМО класних  керівників, побувати на конкурсі «Творча майстерня класного керівника» в Капітанівській  загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів та переглянути «Творчий портрет директора» у Канізькій  загальноосвітній школі.

 

 

 

 

 

 

Общение в сети и чат без регистрации для леди и джентльменов.


Коментарів немає