Головна » Методичний вісник » Науково-методичний вісник № 53

Оплата за проживання та навчання здійснюється через будь-яке відділення банку у день початку навчання і у день поселення у гуртожиток. За довідками звертатись до навчально-організаційного центру освітньої діяльності:

т. 099-367-39-59

Науково-методичний вісник № 53

До науково-методичного вісника увійшли статті, у яких розкрито теоретичні й практичні основи функціонування та розбудови інформаційно-освітнього простору освіти Кіровоградщини у площині професійного розвитку освітян. Подано аналіз окремих аспектів діяльності дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів області протягом
2016-2017 навчального року, запропоновано науково-методичні матеріали до 2017-2018 навчального року, узагальнено педагогічний досвід учасників фахових конкурсів. До збірника увійшли статті, які висвітлюють сучасні інноваційні освітні технології та основні аспекти корекційної та інклюзивної освіти. Новою є рубрика «Спадщина Василя Сухомлинського (до 100-річчя від дня народження)».

Науково-методичні матеріали вісника адресовані районним (міським) методичним кабінетам (центрам), інформаційно-ресурсним центрам, керівникам органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад, керівникам районних (міських) методичних об’єднань, директорам загальноосвітніх навчальних закладів, учителям, вихователям, практичним психологам.

Переглянути