Головна » Листи » Про проведення Всеукраїнської науково-методичної конференції «Ідеї гуманної педагогіки та сучасна система інклюзивного навчання»

Оплата за проживання та навчання здійснюється через будь-яке відділення банку у день початку навчання і у день поселення у гуртожиток. За довідками звертатись до навчально-організаційного центру освітньої діяльності:

т. 099-367-39-59

Про проведення Всеукраїнської науково-методичної конференції «Ідеї гуманної педагогіки та сучасна система інклюзивного навчання»

На виконання п. 83 додатка до наказу директора департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації від 08.12.2014 р. № 471 «Про проведення обласних науково-методичних заходів, конференцій, семінарів, засідань творчих груп, занять шкіл творчого вчителя, педагогічної майстерності, майстер-класів, тренінгів тощо у 2015 році» 29-30 вересня 2015 року відбудеться Всеукраїнська науково-методична конференція «Ідеї гуманної педагогіки та сучасна система інклюзивного навчання», яка присвячена 97-річчю від дня народження Василя Сухомлинського.

Заявки учасників конференції та тези їх доповідей (виступів), оформлені відповідно до інформаційного листа (додаток), необхідно не пізніше 15 вересня 2015 року надіслати на електронну адресу: koippo1@ukr.net .

Завантажити лист


Коментарів немає