Головна » Лауреати обласної педагогічної премії ім. В.О. Сухомлинського

Лауреати обласної педагогічної премії ім. В.О. Сухомлинського

Обласна педагогічна премія імені В. О. Сухомлинського (далі – педагогічна премія) заснована обласною радою та обласною державною адміністрацією, присуджується щорічно на конкурсній основі організаторам освіти, працівникам органів управління освітою і навчальних закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам навчальних закладів Кіровоградщини за значні досягнення у навчанні і вихованні молоді, у розвитку освіти, за успіхи у професійній діяльності.

Подання про присвоєння педагогічної премії вноситься голові обласної державної адміністрації та голові обласної ради конкурсною комісією, яка складається із представників педагогічної та науково-педагогічної громадськості регіону, депутатів обласної ради, працівників управління освіти та обласного інституту післядипломної освіти, склад якої затверджується начальником управління освіти і науки облдержадміністрації за погодженням із постійною комісією обласної ради з питань освіти, культури, науки, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї.

Висунення кандидатур до присвоєння педагогічної премії здійснюється гласно за місцем роботи особи, яку представляють до нагородження, у трудових колективах установ, організацій, підприємств незалежно від типу, форми власності та господарювання.

Конкурсна комісія у визначений нею термін, але не пізніше 15 вересня поточного року, розглядає клопотання про нагородження педагогічною премією, які вносяться трудовими колективами.

Кількість педагогічних премій визначається комісією, але не може бути більшою п’яти.

Премія встановлюється у розмірі 5000 гривень та виплачується за рахунок коштів обласного бюджету, передбачених на фінансування галузі “Освіта”.

Премія вручається щороку в урочистій обстановці до Дня працівників освіти.

Одночасно з премією вручається диплом лауреата і Почесна відзнака обласної державної адміністрації і обласної ради – скульптура “Степовий орел”.

У випадку смерті удостоєного нагороди педагогічна премія вручається спадкоємцям.