Усе моє, все зветься – Україна Друк
  З 16 по 27 червня 2014 року відбулися курси вчителів світової літератури, інтегрованого курса «Література» та російської мови  з проблеми «Модернізація мовної та літературної освіти за новими державними програмами». Для вчителів були проведені лекційні та практичні заняття, обмін досвідом з кращими вчителямі-філологами області, знайомство з творами нової програми «Світова література» (2012). А ще було літо… а літо-це подорож! Тому колектив слухачів курсів разом з куратором, Ревнивцевою О.В., завідувачем  науково-методичної лабораторії  гуманітарно-естетичних дисциплін, науковим керівником курсів Небеленчук І.О., старшим  викладачем кафедри теорії та методики середньої освіти, та за допомогою Гайди Л.А., методиста  науково-методичної лабораторії  виховної роботи і формування культури здоров’я, здійснили подорож до національного історико-культурного заповідника «Чигирин». Для вчителя важливо збагачувати душу красою, милуватися перлинами рідного краю, відчувати себе частиною своєї рідної країни. 
Детальніше...
 
МЕТОДИЧНИЙ ВІСНИК № 50 Друк
 

 НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СУПРОВІД ФУНКЦІОНУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ РЕГІОНУ НА ЗАСАДАХ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ

    У науково-методичному віснику пропонуються аналіз діяльності дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів області протягом 2013-2014 н. р., подаються науково-методичні матеріали до 2014-2015 навчального року та окреслюються напрями модернізації освіти у площині функціонування інформаційно-освітнього простору регіону на засадах інноваційного розвитку. 

    Науково-методичні матеріали вісника адресовані районним (міським) методичним кабінетам (центрам), начальникам відділів (управлінь) освіти, керівникам районних (міських) методичних об'єднань, загальноосвітніх навчальних закладів, учителям, вихователям, практичним психологам.

 


Завантажити

 
Наказ МОН України від 20.05.14 № 610 Друк
  

"Про затвердження Положення про бібліотеку районого (міського) методичного кабінету (центру) "

Додаток 

 
ПІДСУМКИ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ВЕБ-САЙТІВ ПОЗАШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ У 2014 РОЦІ Друк

 

 

Підбито підсумки та визначено переможців І (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу веб-сайтів  позашкільних навчальних закладів у 2014 році (наказ директора департаменту освіти і науки,  облдержадміністрації від 23.06.2014 р. № 267).
Детальніше...
 
Пропозиції щодо проведення курсів підвищення кваліфікації та обласних заходів у 2015 році Друк
  
 
Додаток 1
Додаток 2
 
Всеукраїнський науково-практичний семінар керівників структурних підрозділів закладів ППО Друк
 11 – 13 червня 2014 року на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар керівників структурних підрозділів закладів післядипломної педагогічної освіти з питань координації діяльності районних, міських методичних кабінетів, центрів, проведений спільно Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України та Рівненським ОІППО.
Детальніше...
 
Обласна творча група яка досліджує проблему «Критеріальний підхід до оцінки діяльності методичних кабінетів, центрів» Друк
 17 червня працювала обласна творча група яка досліджує  проблему «Критеріальний підхід до оцінки діяльності  методичних кабінетів, центрів».
Детальніше...
 
Тренінг за програмою "Intel Навчання для майбутнього" Друк

 

02-06 червня 2014 року на базі комунального закладу "Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського" працівниками науково-методичної лабораторії інформатики та інформаційних технологій навчання було проведено тренінг для освітян області за програмою "Intel Навчання для майбутнього".

 
Історичний календар Кіровоградщини на 2014 рік. Люди. Події. Факти. Друк
 

Історичний календар Кіровоградщини на 2014 рік. Люди. Події. Факти. 

Завантажити книгу:

 
Найкращі світові практики превентивної освіти: українські успіхи. Друк
  13 червня 2014р. в Міністерстві освіти і науки України відбулось підведення підсумків в рамках всеукраїнського інноваційного проекту «Fair Play- Чесна гра» з превентивної освіти та профілактики ВІЛ/СНІДу серед молоді віком від 12 до 17 років 
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 2 з 90

"Україна - єдина країна"


НАУКОВО МЕТОДИЧНИЙ ВІСНИК

Сай НАУКОВО МЕТОДИЧНИЙ ВІСНИК

Кіровоградщині - 75 років

Контакти

Адреса:
вул. Велика Перспективна, 39/63,
м. Кіровоград
Кіровоградська
25006
Україна
Телефон/факс:
32-24-78
Електронна адреса:
koippo@ukr.net

Реквізити

Доводимо до Вашого відома, що змінились банківські реквізити для оплати за навчання на курсах підвищення кваліфікації вчителів та проживання у гуртожитку інституту:

Новий Розрахунковий рахунок 35428201032611

Код 02136577

МФО 823016

.
Находится в каталоге Апорт bigmir)net TOP 100
:: Web-сайт КЗ "КОІППО імені Василя Сухомлинського" ::, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting
IT-News
Частаков А.В.
Между нами девочками : женский раздел, советы специалистов, косметика, мода, семья.