ОБЛАСНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА КІРОВОГРАДЩИНИ У СИСТЕМІ РОЗВИТКУ ВИХОВНОГО СЕРЕДОВИЩА ОБЛАСТІ» Друк
 17 вересня 2014 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» відбулась обласна науково-практична конференція з проблеми «Позашкільна освіта Кіровоградщини у системі розвитку виховного середовища області».
Детальніше...
 
Обласна науково-практична конференція «Позашкільна освіта Кіровоградщини у системі розвитку виховного середовища області» Друк

17 вересня 2014 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» відбудеться обласна науково-практична конференція «Позашкільна освіта Кіровоградщини у системі розвитку виховного середовища області».

Початок роботи конференції о 10.00.

 
Дистанційний турнір з інформаційних технологій серед учнівської молоді Друк
 Розпочато реєстрацію учасників Дистанційного турніру з інформаційних технологій серед учнівської молоді у 2014/2015 навчальному році.
Реєстрація проводиться на офіційному сайті http://it.upml.knu.ua/ до 21 вересня 2014 року включно.
Деталі проведення змагання вміщені на сайті.
 
Нарада-семінар з проблеми «Завдання методичних служб щодо реалізації в області стратегічних напрямів основних завдань розвитку освіти» Друк
  27 серпня 2014 року відбулася нарада-семінар завідувачів (директорів), методичних кабінетів (центрів) відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, міських рад з проблеми «Завдання методичних служб щодо реалізації в області стратегічних напрямів основних завдань розвитку освіти». Слухачі працювали на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського».
Детальніше...
 
НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА КУРСУ ЗА ВИБОРОМ «КІРОВОГРАДЩИНА. ІСТОРІЯ РІДНОГО КРАЮ» Друк
 

Увага! Навчальній програмі курсу за вибором «Кіровоградщина. Історія рідного краю» надано гриф «Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах»


Читати далі...
 
ОГОЛОШЕННЯ Друк
 

 Комунальний заклад «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського»  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідувача кафедри педагогіки, психології і корекційної освіти.

 Термін подання документів – місяць з дня опублікування оголошення
 
Вимоги до учасників конкурсу:
повна вища освіта за напрямком (магістр, спеціаліст), науковий ступінь доктора (кандидата) наук,  стаж науково-педагогічної роботи - не менше 2 років.

Для участі у конкурсі подають такі документи:
– заяву про участь у конкурсі;
– особовий листок з обліку кадрів;
– письмову згоду на збір та обробку персональних даних; 
– копії документів про вищу освіту,  науковий ступінь, та вчене звання;
– список наукових праць;
– програму розвитку кафедри.
 
Прийом документів за адресою: вул.  Велика Перспективна, 39/63,  м. Кіровоград, 25006, тел. (0522) 32-24-78, кімн. 415а 
Детальніше...
 
Усе моє, все зветься – Україна Друк
  З 16 по 27 червня 2014 року відбулися курси вчителів світової літератури, інтегрованого курса «Література» та російської мови  з проблеми «Модернізація мовної та літературної освіти за новими державними програмами». Для вчителів були проведені лекційні та практичні заняття, обмін досвідом з кращими вчителямі-філологами області, знайомство з творами нової програми «Світова література» (2012). А ще було літо… а літо-це подорож! Тому колектив слухачів курсів разом з куратором, Ревнивцевою О.В., завідувачем  науково-методичної лабораторії  гуманітарно-естетичних дисциплін, науковим керівником курсів Небеленчук І.О., старшим  викладачем кафедри теорії та методики середньої освіти, та за допомогою Гайди Л.А., методиста  науково-методичної лабораторії  виховної роботи і формування культури здоров’я, здійснили подорож до національного історико-культурного заповідника «Чигирин». Для вчителя важливо збагачувати душу красою, милуватися перлинами рідного краю, відчувати себе частиною своєї рідної країни. 
Детальніше...
 
МЕТОДИЧНИЙ ВІСНИК № 50 Друк
 

 НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СУПРОВІД ФУНКЦІОНУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ РЕГІОНУ НА ЗАСАДАХ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ

    У науково-методичному віснику пропонуються аналіз діяльності дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів області протягом 2013-2014 н. р., подаються науково-методичні матеріали до 2014-2015 навчального року та окреслюються напрями модернізації освіти у площині функціонування інформаційно-освітнього простору регіону на засадах інноваційного розвитку. 

    Науково-методичні матеріали вісника адресовані районним (міським) методичним кабінетам (центрам), начальникам відділів (управлінь) освіти, керівникам районних (міських) методичних об'єднань, загальноосвітніх навчальних закладів, учителям, вихователям, практичним психологам.

 


Завантажити

 
ПІДСУМКИ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ВЕБ-САЙТІВ ПОЗАШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ У 2014 РОЦІ Друк

 

 

Підбито підсумки та визначено переможців І (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу веб-сайтів  позашкільних навчальних закладів у 2014 році (наказ директора департаменту освіти і науки,  облдержадміністрації від 23.06.2014 р. № 267).
Детальніше...
 
Всеукраїнський науково-практичний семінар керівників структурних підрозділів закладів ППО Друк
 11 – 13 червня 2014 року на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар керівників структурних підрозділів закладів післядипломної педагогічної освіти з питань координації діяльності районних, міських методичних кабінетів, центрів, проведений спільно Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України та Рівненським ОІППО.
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 2 з 67

Кіровоградщині - 75 років

Контакти

Адреса:
вул. Велика Перспективна, 39/63,
м. Кіровоград
Кіровоградська
25006
Україна
Телефон/факс:
32-24-78
Електронна адреса:
koippo@ukr.net

Реквізити

Доводимо до Вашого відома, що змінились банківські реквізити для оплати за навчання на курсах підвищення кваліфікації вчителів та проживання у гуртожитку інституту:

Новий Розрахунковий рахунок 35428201032611

Код 02136577

МФО 823016

.
Находится в каталоге Апорт bigmir)net TOP 100
:: Web-сайт КЗ "КОІППО імені Василя Сухомлинського" ::, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting
IT-News
Частаков А.В.
Между нами девочками : женский раздел, советы специалистов, косметика, мода, семья.