Всеукраїнський науково-практичний семінар керівників структурних підрозділів закладів ППО Друк
 11 – 13 червня 2014 року на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар керівників структурних підрозділів закладів післядипломної педагогічної освіти з питань координації діяльності районних, міських методичних кабінетів, центрів, проведений спільно Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України та Рівненським ОІППО.
Детальніше...
 
Обласна творча група яка досліджує проблему «Критеріальний підхід до оцінки діяльності методичних кабінетів, центрів» Друк
 17 червня працювала обласна творча група яка досліджує  проблему «Критеріальний підхід до оцінки діяльності  методичних кабінетів, центрів».
Детальніше...
 
Тренінг за програмою "Intel Навчання для майбутнього" Друк

 

02-06 червня 2014 року на базі комунального закладу "Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського" працівниками науково-методичної лабораторії інформатики та інформаційних технологій навчання було проведено тренінг для освітян області за програмою "Intel Навчання для майбутнього".

 
Історичний календар Кіровоградщини на 2014 рік. Люди. Події. Факти. Друк
 

Історичний календар Кіровоградщини на 2014 рік. Люди. Події. Факти. 

Завантажити книгу:

 
Найкращі світові практики превентивної освіти: українські успіхи. Друк
  13 червня 2014р. в Міністерстві освіти і науки України відбулось підведення підсумків в рамках всеукраїнського інноваційного проекту «Fair Play- Чесна гра» з превентивної освіти та профілактики ВІЛ/СНІДу серед молоді віком від 12 до 17 років 
Детальніше...
 
Про ІІ обласну науково-практичну конференцію «Розвиток педагогічних ідей ученого, педагога-новатора А.Б.Рєзніка в сучасному освітньому просторі Кіровоградщини», присвячена 95-річчю від дня народження Друк
 20 травня 2014 року на базі НВК «Гайворонська гімназія – ЗШ І-ІІІ ст. № 5» була проведена 11 обласна науково-практична конференція «Розвиток педагогічних ідей ученого, педагога-новатора А.Б.Рєзніка в сучасному освітньому просторі Кіровоградщини», присвячена 95-річчю від дня народження.
Детальніше...
 
Про проведення тренінгів Друк

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у тренінгах, які відбудуться на базі комунального закладу "Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського", у такі терміни:

10.06.2014 року - Основи комп’ютерної графіки; (подати заявку)

24.06.2014 року - Основи візуального програмування; (подати заявку)

25.06.2014 року - Microsoft Excel у профільному навчанні. (подати заявку)

 
Обласний семінар методистів районних, міських методичних кабінетів (центрів), які відповідають за дошкільну освіту Друк
 14-15 травня 2014 року на базі дошкільних навчальних закладів Петрівського району відбувся обласний семінар методистів, районних, міських методичних кабінетів (центрів), які відповідають за дошкільну освіту.
Детальніше...
 
Інформація про відзначення Дня науки Друк
 13 травня 2014 року з нагоди відзначення Дня науки в Україні відбувся круглий стіл за участі науково-педагогічних працівників кафедр комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського», аспірантів, здобувачів наукових ступенів, керівників навчальних закладів. 
Детальніше...
 
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «ДЖЕРЕЛО ТВОРЧОСТІ» Друк
   Вітаємо Чучаєва Олександра Володимировича, керівника євроклубу «Прометей» Центру дитячої та юнацької творчості м. Ульяновка, та Кизименка Валерія Олександровича, керівника клубу інтелектуального розвитку комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості», - переможців Всеукраїнського етапу конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка-2014», який відбувся у період з 13 по 16 травня 2014 року у м. Києві.Детальніше 
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 2 з 90

"Україна - єдина країна"


НАУКОВО МЕТОДИЧНИЙ ВІСНИК

Сай НАУКОВО МЕТОДИЧНИЙ ВІСНИК

Кіровоградщині - 75 років

Контакти

Адреса:
вул. Велика Перспективна, 39/63,
м. Кіровоград
Кіровоградська
25006
Україна
Телефон/факс:
32-24-78
Електронна адреса:
koippo@ukr.net

Реквізити

Доводимо до Вашого відома, що змінились банківські реквізити для оплати за навчання на курсах підвищення кваліфікації вчителів та проживання у гуртожитку інституту:

Новий Розрахунковий рахунок 35428201032611

Код 02136577

МФО 823016

.
Находится в каталоге Апорт bigmir)net TOP 100
:: Web-сайт КЗ "КОІППО імені Василя Сухомлинського" ::, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting
IT-News
Частаков А.В.
Между нами девочками : женский раздел, советы специалистов, косметика, мода, семья.