Про урочисте відкриття третього (заключного) туру XІX Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2014» у номінації «Директор школи» Друк
    4 квітня 2014 року у Кіровоградському  обласному академічному музично-драматичному театрі імені М.Л. Кропивницького відбулось  урочисте відкриття третього (заключного) туру XІX Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2014» у номінації «Директор школи».
Детальніше...
 
Дванадцятий відкритий обласний конкурс з Веб-дизайну та комп’ютерної графіки Друк
 Лист Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників від 25.03.2014 № 01/19-216 "Про прийом робіт для участі в Дванадцятому відкритому обласному конкурсі з Веб-дизайну та комп’ютерної графіки"
 
Наказ директора департамену освіти і науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації від 28.03.2014 № 151 Друк
  Наказ директора департамену освіти і науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації від 28.03.2014  № 151 "Про затвердження результатів III (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2013/2014 н.р."
 
Навчання та перевірки знань керівників, їх заступників, спеціалістів (членів Комісій) відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, міських рад, професійно-технічних та навчальних закладів обласного підпорядкування Друк
   Науково-методична лабораторія основ здоров’я, безпеки життєдіяльності та охорони праці інформує, що відповідно до наказу директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту кіровоградської обласної державної адміністрації          від 16 грудня 2013 року № 654 на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» завершилося навчання, підвищення кваліфікації та перевірка знань з питань безпеки життєдіяльності керівників, заступників керівників   районних   (міських)  органів управління освітою, професійно-технічних та інших навчальних закладів, підпорядкованих департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації, а також спеціалістів, викладачів з охорони праці, безпеки життєдіяльності.
Детальніше...
 
Семінар-навчання із питань упровадження стандартів якості превентивної освіти, зокрема реалізації методики просвітницько-виховного та спортивно-оздоровчого проекту «Чесна гра» Друк
 19-20 березня 2014 року на базі КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», КЗ «Навчально-виховне об’єднання № 6 «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання «Натхнення» Кіровоградської міської ради та КЗ «Навчально-виховне об’єднання ліцей-школа-дошкільний навчальний заклад «Вікторія - П» Кіровоградської міської ради» було проведено семінар-навчання для вчителів основ здоров’я, фізичного виховання та педагогів-тренерів базових загальноосвітніх навчальних закладів із питань упровадження стандартів якості превентивної освіти, зокрема реалізації методики просвітницько-виховного та спортивно-оздоровчого проекту «Чесна гра». 
Детальніше...
 
Урочисте закриття ХХХII Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання Друк
 

28 березня 2014 року на базі державного навчального закладу «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О. С. Єгорова» Кіровоградської області відбулось урочисте закриття ХХХII Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.

У фінальному етапі олімпіади брали участь 80 учасників, а разом з ними 29 керівників команд та 35 членів журі й оргкомітету, які завітали на Кіровоградщину  з усіх куточків країни. 

Детальніше...
 
43-ій обласний зліт молодих учителів Кіровоградської області Друк

 

27 березня відкрився 43-ій обласний зліт молодих учителів Кіровоградської області, присвячений відзначенню 75-річчя утворення Кіровоградської області, 95- річчю від дня народження І.Г. Ткаченка, 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка.

У рамках пленарного засідання у  сесійній залі Кіровоградської обласної ради відбулась зустріч учасників зльоту з керівниками та педагогічними працівниками області «Співпраця, творчість і довіра задля успіху».

Детальніше...
 
Репортаж четвертого дня ХХХІI Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання Друк

 

27 березня проведено виставку творчих робіт учнів-учасників ХХХІI Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання.

Пропонуємо вашій увазі фотозвіт виставки.

Детальніше...
 
Репортаж третього дня ХХХІI Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання Друк
 26 березня для учасників ХХХІI Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання було проведено гала-концерт «Театральна молодь креативного міста» в Кіровоградському академічному українському обласному музично-драматичному театрі імені М.Л. Кропивницького.
Детальніше...
 
Репортаж другого дня ХХХІI Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання Друк

 25 березня для керівників команд-учасників ХХХІI Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання була проведена екскурсія до Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І. Чижевського.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 2 з 86

Кіровоградщині - 75 років

Контакти

Адреса:
вул. Велика Перспективна, 39/63,
м. Кіровоград
Кіровоградська
25006
Україна
Телефон/факс:
32-24-78
Електронна адреса:
koippo@ukr.net

Реквізити

Доводимо до Вашого відома, що змінились банківські реквізити для оплати за навчання на курсах підвищення кваліфікації вчителів та проживання у гуртожитку інституту:

Новий Розрахунковий рахунок 35428201032611

Код 02136577

МФО 823016

.
Находится в каталоге Апорт bigmir)net TOP 100
:: Web-сайт КЗ "КОІППО імені Василя Сухомлинського" ::, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting
IT-News
Частаков А.В.
Между нами девочками : женский раздел, советы специалистов, косметика, мода, семья.