Найкращі світові практики превентивної освіти: українські успіхи. Друк
  13 червня 2014р. в Міністерстві освіти і науки України відбулось підведення підсумків в рамках всеукраїнського інноваційного проекту «Fair Play- Чесна гра» з превентивної освіти та профілактики ВІЛ/СНІДу серед молоді віком від 12 до 17 років 
Детальніше...
 
Про ІІ обласну науково-практичну конференцію «Розвиток педагогічних ідей ученого, педагога-новатора А.Б.Рєзніка в сучасному освітньому просторі Кіровоградщини», присвячена 95-річчю від дня народження Друк
 20 травня 2014 року на базі НВК «Гайворонська гімназія – ЗШ І-ІІІ ст. № 5» була проведена 11 обласна науково-практична конференція «Розвиток педагогічних ідей ученого, педагога-новатора А.Б.Рєзніка в сучасному освітньому просторі Кіровоградщини», присвячена 95-річчю від дня народження.
Детальніше...
 
Про проведення тренінгів Друк

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у тренінгах, які відбудуться на базі комунального закладу "Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського", у такі терміни:

10.06.2014 року - Основи комп’ютерної графіки; (подати заявку)

24.06.2014 року - Основи візуального програмування; (подати заявку)

25.06.2014 року - Microsoft Excel у профільному навчанні. (подати заявку)

 
Обласний семінар методистів районних, міських методичних кабінетів (центрів), які відповідають за дошкільну освіту Друк
 14-15 травня 2014 року на базі дошкільних навчальних закладів Петрівського району відбувся обласний семінар методистів, районних, міських методичних кабінетів (центрів), які відповідають за дошкільну освіту.
Детальніше...
 
Інформація про відзначення Дня науки Друк
 13 травня 2014 року з нагоди відзначення Дня науки в Україні відбувся круглий стіл за участі науково-педагогічних працівників кафедр комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського», аспірантів, здобувачів наукових ступенів, керівників навчальних закладів. 
Детальніше...
 
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «ДЖЕРЕЛО ТВОРЧОСТІ» Друк
   Вітаємо Чучаєва Олександра Володимировича, керівника євроклубу «Прометей» Центру дитячої та юнацької творчості м. Ульяновка, та Кизименка Валерія Олександровича, керівника клубу інтелектуального розвитку комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості», - переможців Всеукраїнського етапу конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка-2014», який відбувся у період з 13 по 16 травня 2014 року у м. Києві.Детальніше 
 
Загальна інформація про результати проведення обласного майстер-класу для педагогів-тренерів Друк
  06-07 травня 2014 року відповідно до плану роботи КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського», науково-методичною лабораторією основ здоров’я, безпеки життєдіяльності та охорони праці (завідувач – Желєзнова Т. П., методист Ткаченкко С. В.), на базі комунального закладу та методичного кабінету відділу освіти Устинівської райдержадміністрації проведено майстер-клас для педагогів-тренерів з методики викладання  курсу «Захисти себе від ВІЛ» базових загальноосвітніх навчальних закладів з питань упровадження стандартів якості превентивної освіти. 
Детальніше...
 
Реєстрація на 3-й марафон ВГ "Основа" Друк
  25-26 червня Інтернет-марафон. Вас чекає 16 БЕЗКОШТОВНИХ вебінарів!
- Виступи головних редакторів науково-методичних журналів.
- Актуальні теми.
- Подарунки найактивнішим учасникам!
Реєстрація на вебинари обов язкова!
Запрошуйте своїх колег! Кількість місць обмежена. Реєструйтесь вже зараз! Вас чекає величезна кількість корисної інформації!
Реєстрація та розклад вебінарів  
 
Загальна інформація про постійно діючий семінар Друк
 28-29 квітня 2014 року, відповідно до плану роботи КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського», науково-методичною лабораторією основ здоров’я, безпеки життєдіяльності та охорони праці (завідувач – Желєзнова Т. П., методист Ткаченкко С. В.), на базі КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» та методичного кабінету відділу освіти Долинської райдержадміністрації – проведено постійно діючий семінар-звіт для вчителів основ здоров’я, педагогів-тренерів загальноосвітніх навчальних закладів, які впроваджують превентивні проекти «Шкільна програма з профілактики вживання тютюну, алкоголю і наркотиків (ХОУП)» та «Захисти себе від ВІЛ». 
Детальніше...
 
Вітаємо переможців конкурсу "Проектування ІТ-контенту сучасного уроку" !!! Друк

Віідбувся очний етап обласного методичного огляду-конкурсу «Проектування ІТ-контенту сучасного уроку». На виконання наказу управління освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації від 30.06.2011 р. № 310 «Про проведення обласного методичного огляду-конкурсу «Проектування ІТ-контенту сучасного уроку» проведено конкурс для вчителів основної та старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів зазначений конкурс у цьому році стартував 01 жовтня 2013 року. На розгляд журі було представлено 52 роботи:

  • з номінації «Методична ефективність використання ІТ-контенту як засобу формування та вдосконалення предметної компетентності учнів на уроці» - 25;
  • з номінації «Методична ефективність використання ІТ-контенту як засобу організації та забезпечення самостійної навчально-пізнавальної діяльності учнів на уроці» - 17;
  • з номінації «Розробка ІТ-контенту уроку з використанням програмного засобу SMART Notebook для організації інтерактивної взаємодії на занятті» - 10.

До очного етапу конкурсу були допущені 9 учасників, які набрали найбільшу кількість балів. За результатами заочного і очного етапів конкурсу журі визначило переможців та лауреатів.

 Читати далі (фото+відео)...

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 2 з 89

"Україна - єдина країна"


Кіровоградщині - 75 років

Контакти

Адреса:
вул. Велика Перспективна, 39/63,
м. Кіровоград
Кіровоградська
25006
Україна
Телефон/факс:
32-24-78
Електронна адреса:
koippo@ukr.net

Реквізити

Доводимо до Вашого відома, що змінились банківські реквізити для оплати за навчання на курсах підвищення кваліфікації вчителів та проживання у гуртожитку інституту:

Новий Розрахунковий рахунок 35428201032611

Код 02136577

МФО 823016

.
Находится в каталоге Апорт bigmir)net TOP 100
:: Web-сайт КЗ "КОІППО імені Василя Сухомлинського" ::, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting
IT-News
Частаков А.В.
Между нами девочками : женский раздел, советы специалистов, косметика, мода, семья.