Оплата за проживання та навчання здійснюється через будь-яке відділення банку у день початку навчання і у день поселення у гуртожиток. За довідками звертатись до навчально-організаційного центру освітньої діяльності:

т. (0522) 24-66-08

Про проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської та іспанської мов

17 лютого 2019 року на базі навчально-виховного комплексу «Кіровоградський колегіум – спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр естетичного виховання» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області відбувся    ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської та іспанської мов. (більше…)

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

16 лютого 2019 року на базі державного вищого навчального закладу «Кіровоградський будівельний коледж» відбувся III етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. (більше…)

Українська революція – 100 років надії та боротьби

13 лютого 2019 року відбувся спільний семінар науково-методичної лабораторії суспільствознавчих дисциплін КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» та методичного кабінету відділу освіти Голованівської райдержадміністрації з використанням системи відеоконференції з проблеми «Українська революція – 100 років надії та боротьби». (більше…)

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури

Дата   проведення олімпіади  09.02-10.02.2019.

База проведення  Кіровоградський медичний коледж ім. Є.Й. Мухіна:

Загальна кількість учасників ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади: 41 учні, з них: (більше…)

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

10 лютого 2019 року на базі Кіровоградського медичного коледжу ім. Є.Й. Мухіна пройшов ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. (більше…)